Ekinoba Mh. Necip Fazıl Kısakürek Sk. No:15/B (Adliye Yanı) Büyükçekmece/İst
05063159168
davetimorganizasyon@hotmail.com

İftar Organizasyonu

'Birlikte Fark Yaratalım!'

RAMAZAN ORGANİZASYONU

Ramazan Organizasyonu (KAMPANYA DEVAM EDİYOR)konusunda uzman kadromuzla Ramazan ayına renk neşe eglence getiriyoruz. Kusursuz hizmet uygun fiyat garantisi.

DİGER FİRMALAR’DAN FARKIMIZ ‘ TEMİZ KALİTELİ MALZEMELERLE SİZLERİ MİSAFİR’LERİNİZE MAHÇUP ETMEYECEK ŞEKİLDE SUNUM YAPMAMIZ , TECRÜBEMİZ , İŞ PLANLAMALARIMIZI 1 DEFAYA MAHSUSEN PLANLAMAMAK (UZUN YILLAR ÇALIŞMAK ).

RAMAZAN ETKİNLİK ORGANİZASYONU

Neler Yapıyoruz ,

 • Fasıl Dinletisi (Enstrümantal)
 • Sahne Kurulumu
 • Barkovizyon
 • İkramlıklar (Macun, Şerbet , Pamuk Şeker , Gözlemeci , Osmanlı Kahvecisi)
 • Sema Gösterisi
 • Orta Oyunu
 • Meddah
 • Hacivat – Karagöz ( Kukla yada Canlı)
 • Aşuk Maşuk
 • İllüzyon Gösterisi
 • Ramazan Kumpanyası
 • Tahta Bacak 
 • Canlı Heykel
 • Pandomim
 • Ateş Yutan Adam
 • Mehteran Takımı
 • Dondurmacı
 • Nargileci
 • Folklor Ekibi
 • Palyaço

BELEDİYE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ İÇİN ERKEN REZERVASYON KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR.

RAMAZAN ORGANİZASYON’LARINIZ İÇİN UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERE EN KALİTELİ HİZMETİ EN CAZİP FİYATLARLA SUNMAKTAYIZ.

MOBİL SAHNEDE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ
RAMAZAN YİYECEKLERİ DAGITIMI

AVM RAMAZAN ORGANİZASYONU , daha fazla müşteri çekmek adına yapılacak bir aktivitedir. günümüzde bu tarz organizasyonlar fazlasıyla begenilmektedir , nedeni ise’eskiyi yaad etmek eskilere bir an olsun gidebilmek , insanlarda neşe ile karşılanmaktadır. Ramazan Organizasyonu konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz , yurt içi ve yurt dışında hizmet almak için bizleri arayabilirsiniz.

RAMAZAN EGLENCE ORGANİZASYONU , senede 1 ay yapılacak Ramazan Organizasyon’larında doğal olarak her şeyin en mükemmeli icra edilmelidir , yapılacak eğlencelerde kesinlikle eskiye dayalı olarak yani eskiyi yaad etmeye olanak sağlayacak süsleme ve eğlenceler düzenlenmelidir. davetim organizasyon olarak özellikle yaptığımız tüm Ramazan Etkinlikleri’nde eskileri terkrar yaşatmak adına , her zaman en üst düzeyde çaba sarfetmekteyiz. Sizlerde gerçekçi bir Ramazan Organizasyonu yaşamak istiyorsanız bizleri arayınız. Özellikle Avm Ramazan Etkinlikleri konusunda uzmanlaşmış bir kadromuz bulunmaktadır , organizasyon firmalarınada eleman tedarigi yapmaktayız.

OKUL RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

OKUL RAMAZAN ETKİNLİGİ , bu tarz organizasyonlarda olmazlar olmazlar arasında 1.ci sırada Karagöz Hacivat Tiyatro Gösterisi gelmektedir. Davetim Organizasyon olarak profeyonel anlamda gerçekten bu işi meslek haline getirmiş bir kadro ile çalışmaktayız , sizlerde gerçekçi bir Karagöz Hacivat Gösteri izlemek istiyorsanız bizleri arayınız. 2.ci sırada ise Aşuk ve Maşuk gelmektedir , bu eğlenceli dans gösterisi eskileri anmamızda fazlasıyla etkileyicidir.

BARKOVİZYON

YURT DIŞI RAMAZAN ETKİNLİKLERİ , Dünya’nın her yerinde müslüman topluluklar yaşamaktadır , ülkemizde oldugu gibi yurt dışında’da Ramazan Organizasyonu Etkinlikleri düzenlenmektedir , fakat dogal olarak hiç bir ülkede Türkiye gibi eglenceler tasarımlar yapılamamaktadır. ülkemize özgü bu toplumsal degeri hiç bir ülkede hiç bir yabancı organisayon şirketi icra edememektedir , Davetim Organizasyon olarak Yurt dışın’daki Ramazan Eglence Organizasyon’larınızda’da sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Ramazan Eglencelerinde dogallık ve eskiye özgü yöresel kıyafetler her zaman ön planda olmalıdır , yapılacak etkinlikler’de ülkemize özgü ülkemizin gelenek ve görenekleri anlatılamlı , eskilerde nasıl bir Ramazan geçirildigi’anlatılması ön planda olmalıdır.

AŞUK İLE MAŞUK GÖSTERİSİ , Ramazanın en farklı gösterisi diyebiliriz , Aşuk ile Maşuk karşılıklı bir şekilde oynamakta oynarkende bir birleri ile atışmaktadır , Osmanlı geleneklerinden günümüze kadar gelmekte olan bu komik gösteriyi izlerken çok egleneceginizden eminiz.

RAMAZAN EGLENCELERİ

SEMAZEN GÖSTERİSİ , Ramazan’da Semazen Gösterisi olmazsa bizce olmaz bir durumdur , Ramazan Organizasyonu Semazen Gösterisi için bizleri arayınız, günümüzde Semazen Grupları yanlızca Ramazan ayında tercih edilmemektedir , görsel açıdan bizleri alıp uzaklara götüren dinlendiren bu eşsiz gösteriyi artık her alanda görmekteyiz.

RAMAZAN ORGANİZASYONU SEMAZEN KİRALAMA

SİHİRBAZ GÖSTERİSİ , Ramazan Etkinlikleri dogal olarak eglence açısından çok önemlidir , eskileri yaad etmek bir nebze her şeyi unutmak kim istemezki? Ramazan Eglence Organizasyon’larının olmazsa olmazlarındandır Sihirbaz Gösterisi , yemekler yendi tatlılarda sıra ve gösteri vakti artık geldi çattı. Ramazan Organizasyonu Eglenceleri için tercihiniz mutlaka biz olalım , eglenelim eskiye gidelim.

RAMAZAN ORGANİZASYONU

ATEŞ YUTAN ADAM , eski Ramazan Etkinlikleri’nde en ragbet gören eglencelerdendir ATEŞ GÖSTERİSİ , Ramazan Organizasyonu Eglencelerinizde çözüm ortagınız Davetim Organizasyon.

RAMAZAN EGLENCE ORGANİZASYONU

PANDOMİM GÖSTERİSİ , Ramazan Etkinlikleri’nin en sıradışı gösterileri arasındadır , sizlerde bu eşsiz gösteriyle Ramazan Eglence’lerinize renk katmak için bizleri arayınız.

CANLI HEYKEL , organizasyonlarda farklılık yaratmak adına Ramazan Eglencelerinizde Canlı Heykel Sanatçısını tercih edebilirsiniz , özellikle Avm Ramazan Organizasyonu konusunda bu tarz bir servis’ emin olun ziyaretçilerinizin fazlasıyla ilgisini çekecektir.

FOLKLOR EKİBİ , Eglencenin en üst seviyelere geldigi bir gösteri türüdür , eskiyi yaad etmek , böylesine güzel bir ayda farklı bir ortamı yaşamak emin olun herkese iyi gelecektir.

TASAVVUF MÜZİGİ , bizce Ramazan Organizasyon’larınının olmazsa olmazları arasında 1.ci sıradır , yemekler yenmiş tatlılar gelmiş ve çaylar yudumlanırken , böylesine güzel bir atmosferde Tasavvuf Müzigi Etkinligi ile eskileri hatırlamaya nostalji yapmaya ne dersiniz? Davetim Organizasyon farklı ile Ramazan Organizasyonu Eglencelerinize neşe renk katıyoruz.

SAHNE KURULUMU , bu tarz etkinliklerde Sahne Kurulumu ve Sahne Süslemesi olmazsa olmazlar arasındadır , Avm Ramazan Etkinliklerinde en önemli noktalardan birisidir , misafirlerinizin Ramazan Eglenceleri’ni rahat bir şekilde izleyebilecegi bir sahne ortamı yaratmak için bizleri arayınız , Ramazan Sahne Kurulumu için mutlka bizleri arayınız , Ramazan Organizasyonu konusunda uzman kadromuz sizlere en kaliteli hizmeti vermeye her zaman hazırdır.

TAHTA BACAK GÖSTERİSİ , Ramazan Organizasyonu’nun olmazsa olmazları arasındadır Tahta Bacak , bu tarz organizasyonlarda görsel açıdan en mükemmeli olmalıdır , gösteriyi yapacak kişinin gösteri tarzından çok , giydigi kıyafet çok fazla önem arz etmektedir , Davetim Organizasyon olarak ekip çalışanlarımıza her zaman en iyi gösteri kıyafetlerini giydirerek , gösterilere çıkmalarını saglamaktayız. Tahta Bacak eski Ramazan Eglence Etkinliklerinde fazlasıyla begenilen bir gösteri türüdür , eskiyi yaad etmek emin olun sizleri çok farklı bir ambiyansa sokacaktır. Ramazan Etkinliklerinde 1 numara oldugumuzun bilincindeyiz , etkinliklerinizde sizlere en kaliteli hizmeti vermekten onur duymakatayız.

MEHTERAN TAKIMI , hem görsellik hemde kulaga hoş gelme açısından muazzam bir gösteridir Mehteran Takımı Gösterisi , bu tarz gösteriler her zaman her alanda ilgi çekmektedir. Ramazan Etkinlik Organizasyonu konusunda uzman kadromuz sizlere muhteşem bir Ramazan Organizasyonu vaad etmektedir.

KAHVECİ GÜZELİ , eskiye gitmek eskileri yaad etmek adına Ramazan Eglenceleri’nin degişmezleri arasındadır. sunum ve görsellik bu işte ön plandadır , Kahveci Güzeli eşliginde İftar Organizasyon’larınıza renk katmaya geliyoruz , bu eşsiz organizasyonda sizlere hiç unutamayacagınız bir Ramazan Etkinlikleri sunmaya söz veriyoruz.

KAHVECİ GÜZELİ

AVM RAMAZAN ETKİNLİKLERİ İÇİN ÖNERİLER , her Alış Veriş Merkezi Ramazan Ayı’na özel etkinlikler düzenlemektedir. amaç Avm ler arasındaki rekabetten kaynaklanmaktadır , Avm içinde bulunan magazaların iş yapabilme güçlerini arttırmaya yönelik bir organizasyondur Ramazan Etkinlik Organizasyonu. Neler yapılabilir ‘ Avm girişine Sahne Kurulumu yapılabilir ve sahnede belirli aralıklarla gösteriler düzenlenebilir , Karagöz Hacivat Gösterisi bunların ilk başında gelir , Aşuk Maşuk Gösteriside Ramazan Organizasyonu’nun olmazsa olmazları arasındadır , Ramazan Fasıl Ekibi’de bu tarz organizasyon’larda fazlasıyla ilgi çekecektir , Avm Ramazan Organizasyonu konusunda uzman ekibimiz sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırdır. 

POPCORN MISIR , özellikle hiç olmazsa olmazsa arasındadır , Ramazan Organizasyon’larında her aktivitede mutlaka istek alan bir ikram çeşididir. Avm Ramazan Organizasyonu için mutlaka gereklidir , gelen misafirlerinize ve çocuklara patlamış mısır dagıttırabilir , bir nebze olsun yüzlerde tebessüm oluşturabilirsiniz.

NARGİLE KÖŞESİ , Osmanlı zamanından günümüze uzanan bir aktivitedir , Ramazan Organizasyonu Şirketleri bunu bu tarz organizasyon’ların olmazsa olmazı arasına koymayı başarmışlardır , Ramazan Etkinlikleri denilince hep eski zamanlar gelmezmi aklımıza? Nargile Köşesi’de Ramazan Eglenceleri’nin değişmezleri arasındadır.

OSMANLI MACUNU , Ramazan Organizasyonu açısından değişmez etkinlikler arasında 1.ci sıradadır , Ramazan Etkinlikleri’nizde misafirlerinize eski Osmanlı kıyafetleri ile Osmanlı Macunu dagıtmaya ne dersiniz? eski zamanlarda sokaklarda dolaşarak seyyar satıcılar tarafından satılan Macun , şimdilerde bu tarz organizasyon’ların değişmezleri arasındadır.

PALYAÇO , Ramazan Organizasyonu her yaşa hitap etmelidir , çocuklarımızın vazgeçilmezleri arasındadır Palyaço , Ramazan Eglenceleri kesinlikle Animatörsüz olmamalıdır , özellikle Avm Ramazan Organizasyon’larında fazlaca tercih edilmektedir , Alış veriş merkezi Ramazan Etkinlikleri’nde mutlaka Avm katlarına ve giriş bölgesine konumlandırılmalıdır. 

KARAGÖZ HACİVAT CANLI GÖSTERİ , gülmek eglenceli bir Ramazan Gösterisi izlemek için KARAGÖZ HACİVAT TİYATRO GÖSTERİSİ ni tercih edebilirsiniz , Ramazan Organizasyon’larının en eğlenceli gösterileri arasında yer almaktadır, hepimiz onların hikayeleri ile büyümedikmi? her kuşaktan insanlara hitap eden bir gösteri çeşididir , sizlerde hiç unutamayacağınız keyifli eğlenceli bir Ramazan Etkinlik Organizasyonu geçirmek için mutlaka bizleri arayınız.

GERÇEK BİR KURGU İLE RAMAZAN ORGANİZASYONU , gerçekçi bir Ramazan Eglencesi geçirtmek için hizmet vermekteyiz , her Ramazan Organizasyonu Şirketi’nin hedefi gerçek anlamda herşey ile eskiyi yaşatmaktan geçmek olmalıdır. firma olarak kullandıgımız organizasyon kıyafetlerinden tutunda kullanılan her malzemeye kadar eskileri andırmaya özen göstermekteyiz , bizleri tercih etmeniz durumunda her ayrıntıyı gerçek olarak yaşatacagımıza emin olabilirirsiniz , Ramazan Organizasyonu konusunda uzman kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunacagız.

RAMAZAN ÖZEL EGLENCELERDE DÜZEN , özellikle bu tarz kalabalık etkinliklerde ‘anlaşma sağlanacak organizasyon firması çok önemlidir. Kişi sayısının yüksek olması her zaman daha fazla dikkat gerektirmektedir , organizasyonu şu şekilde düşünmelisiniz ‘anlaşma sagladıgınız Ramazan Etkinlik Organizasyonu Firması her şeyi üstlenmelidir. İç düzen dış düzen hepsi organizasyon firmasının yetkisinin içinde yer almalı çıkacak tüm eksikliklere anında müdahale Ramazan Eğlence Organizasyonu firmasının yetkisi dahilinde kontrol edilmelidir.

RAMAZAN ORGANİZASYONU ÖZEL PROGRAMLARI , Avm Ramazan Etkinlikleri her sene farklı şablonlarda yapılmaktadır , büyük Avm’ler bu tarz etkinliklerde doğal olarak başı çekmektedirler , yapılacak Ramazan Eglenceleri hem büyükler hemde çocuklar için icra edilmelidir. eger Avm nin alan problemi yok ise gerektiği taktirde 2 alanda etkinlikler düzenlenmelidir , çocuklara ayrı büyüklere ayrı bir alan tahsis edilmelidir. Ramazan Organizasyonu Firmaları bu konuda fazlasıyla tecrübelilerdir , alan tahsisi yaparken mutlaka organizasyon yetkililerinden bu konu hakkında yardım talebinde bulunmalısınızdır. Ramazan Organizasyonu her sene çoşku ile karşılanmaktadır , söylediğimiz gibi alış veriş merkezleri bu işin en önemli yeridir , etkinlikler hem Avm nin iş yapma ve müşteri çekme adına gerçekleştirilmelidir.

SOKAK SATICILARI , eski zamanlardaki sokak satıcılarını sizlere servis ederek eskiyi yaad etmenizi saglamaktayız. Ramazan Organizasyonu konusunda uzman kadromuz sizlere en gerçekçi organizasyonu vaad etmektedir. şimdilerde artık sokaklarda bu tarz hizmetler görmemiz imkansızdır , hatta yeni nesil çocukların bu adetlerden haberi bile yoktur , Ramazan Organizasyon’ları sayesinde şimdiki çocuklar bu adetler hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar. 1990 kuşagı Ramazan Sokak Satıcıları konusunda fazlasıyla bilgilidirler , şimdilerde bu adetleri sırf yaad etmek adına para karşılıgında hizmet olarak almaktayız , sizlerde kusursuz bir Ramazan Organizasyonu geçirmek istiyorsanız bizleri arayınız.

AVM RAMAZAN ETKİNLİKLERİ’NİN ÖNEMİ , özellikle bu zamanlarda alışveriş merkezlerinde farklı bir yoğunluk yaşanmaktadır . İnsanların en çok alış veriş yaptıgı en çok dışarı çıktığı zamanlar arasında gelmektedir Ramazan ayı. Avm Ramazan Organizasyonu bu nedenle alışveriş merkezleri için çok önemlidir , yapılacak Ramazan Eğlence Organizasyonu insanların ilgisini çekici tarzda yapılarak Avm’nin iş yapma potanseyelini arttırmaya yönelik olmalıdır.

BELEDİYE RAMAZAN ORGANİZASYONU , her sene Belediye’ler belirli uygun alanlarda Ramazan Organizasyonu Eglenceleri gerçekleştirmektedir. bu eglencelerde İftar Organizasyonu dahil olarak eglenceler tertiplenmektedir. İlk saffada iftar için menüler hazırlanmakta ve iftar sonunda , kurulan sahnede Ramazan Eglenceleri düzenlenmektedir. çogu belediye bu işlemi her sene düzenlemekte bazı belediyeler ise belirli aralıklarla bu hizmeti verebilmektedir. Ramazan Organizasyon için her belediyenin belirli bir bütçesi bulunmaktadır , bu bütçe dogrultusunda işlemler gerçekleştirilerek düzen alınmaktadır. bazı belediyelerin kendilerine ait olarak bu tarz organizasyonlarda hizmet vermek için ekipleri yer almakta bazı belediyeler ise dışarıdan Ramazan Organizasyonu Şirketleri ile anlaşma yaparak bu hizmeti vatandaşlara sunmaktadır.

SAHNE KURULUMU ÖNERİ, eger organizasyon kişi sayısının yüksek oldugu bir aktivite olacak ise mutlaka Sahne Kurulumu ve bunun yanında Ses Işık Truss ve Barkovizyon kurulumu yapılmalıdır. özellikle Avm Ramazan Organizasyonu ve Belediye Ramazan Organizasyonu için mutlaka gerekli bir işlemdir. bu güzel ayın en güzel kısmı bu tarz Ramazan Eglenceleri’nden geçmektedir , eski hatırlamak eskilere geri dönmek paha biçilemez bir duygu olsa gerek. Okul Ramazan Organizasyonu’da en önemli etkinlikler arasındadır , yeni neslin aslında bu tarz eğlenceler’den haberi bile yoktur , onlara bunu sevdirmeyi eskilere götürmeyide bizlere bırakmanızı tavsiye etmekteyiz . Karagöz Hacivat Gösterisi , Semazen Gösterisi , Aşuk ile Maşuk , Karagöz Hacivat Gölge Oyunu , Halk Oyunu Ekibi bunlar Ramazan Etkinlikleri’nde olmazsa olmazlar arasındadır.

Davetim Organizasyon olarak bu tarz organizasyon’larda fazlasıyla tecrübe kazanmış bir firmayız , Kurumsal Ramazan Organizasyonu , Belediye Ramazan Organizasyonu , Avm Ramazan Organizasyonu konularında destek almak için mutlaka bizleri arayınız. Organizasyon Şirketleri her zaman sizler için farklı düşünceler farklı tasarımlar üretmektedirler , farklı bir arayış halindeyseniz fikirlerinizi şirkete aktarabilir ortaya çok değişik bir Ramazan Organizasyonu çıkartabiliriz , bizler fikirleri hayata geçirmeyi seviyoruz , tercihinizi bizden yana kullanın farklı bir düşünce ile yola çıkarak sizleri şaşırtalım.

 İFTAR ORGANİZASYONU Ramazan Organizasyon ikili olarak bir bütündür , hiç bir kurumsal firma sadece Ramazan Eglenceleri ile ilgili tek başına bir hizmet istemez , İftar Yemegi Organizasyonu ile birlikte birleştirme yaparak iki hizmeti aynı almak isterler. konu ile ilgili eger bir fikriniz yok ise mutlaka bizleri arayarak bilgilendirme alarak yol çizginizi çizebilirsiniz.

RAMAZAN ORGANİZASYONU’NUN BİRLEŞTİRİCİ ÖZELLİGİ , mübarek Ramazan Ayı’nın gelmesi ile birlikte , herkeste farklı manevi duygular yeşermektedir. bu güzel ayın en büyük özelliği insanların birbirleri olan ikili ilişkilerinde daha ılımlı daha birleştirici bir rol oynamasıdır. işte Ramazan Eglenceleri bu nedenle farklı bir neşe ile icra edilmelidir. davetim organizasyon olarak bu tarz organizasyonlarda her zaman daha özveri vererek işimizi yapmaktayız. Ramazan Organizasyonu konusunda uzman kadromuz sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktadır. Ramazan Etkinlikleri denilince ilk akla gelenler arasında Karagöz Hacivat Gösterisi gelmektedir , Karagöz Hacivat Gölge Oyunu’da vazgeçilmezler arasındadır. yeni nesil kuşagımızın bu gibi eglenceleri sadece eski kitaplardan yada kulaktan dolma anlatılanlar ile bildigini hepimiz biliyoruz , burda önemli nokta yeni kuşağa o eski Ramazan tadını vermektedir. eski kıyafetler Osmanlı’yı anlatan temalar bu işin en önemli noktasıdır. her organizasyon firması bu işi gerçek anlamda profesyonel olarak yapamayacaktır bu iş tamamen bir ekip işidir , dışarıdan toplama elemanlarla yapılacak Ramazan Organizasyonu emin olun gerçeği yansıtmayacak ve sizleri hayal kırıklıgına uğratacaktır. firmanız kendi bünyesinde çalışan elemanları ile bu işi yapmaktadır. Sizlerde gerçekçi bir Ramazan Etkinlikleri Organizasyonu yaşamak istiyorsanız bizleri arayınız.

RAMAZANDA EGLENCE , Ramazan Eglence Organizasyonu son yıllarda çokça tercih edilmektedir. Ramazan ayının bu güzel neşesi ile organizasyon şirketleri olarak bu hizmeti bir sektör haline getirmiş ve her kesimden taktir kazanmış durumdadırlar. Ramazan Organizasyonu Hizmeti ile ilgili çok sayıda yapılacak etkinlik yer almaktadır. bu etkinliklerin içerisinde en çok bilineni Karagöz Hacivat Gösterisi’dir. Ramazan Etkinlikleri içerisinde büyükten küçüğe herkesin nefesini tutup izlediği bir skeçtir. firma olarak Tiyatro Ekibimiz bulunmakta ve bu tarz organizasyonlar için özel çalışmalar uzun metrajlı senaryolu gösteriler tertiplemekteyiz. Ramazan Organizasyonları konusunda aslına bakarsanız internet ortamında çok sayıda firma bulunmakta ve bu şirketler kendi bünyelerine uygun Malzemeleri ile sizlere Ramazan Eğlenceleri için hizmetler verebilmektedir. burda önemli unsur profesyonel olarak bu hizmeti hangi şirketten alacağınız hususudur. Davetim organizasyon olarak sizlere fazlasıyla eğlenceli bir Ramazan Etkinlik Organizasyonu sunacağımıza söz vermekteyiz.

RAMAZAN EĞLENCELERİ ÖNERİLERİ , farzedelim evinizin bahçesinde bir İftar Organizasyonu tertipliyorsunuz , Ramazan Organizasyonu dogal olarak eskiye yönelik eglencelerin yer aldığı bir organizasyon olmalıdır. bahçenizde Karagöz Hacivat Gösterisi bu işin en ilgi çekici keyifli bir anı olacaktır. yada küçük bir sahne ile Karagöz Hacivat Gölge Oyunu Gösterisi ‘emin olun siz ve misafirlerinize farklı bir Ramazan Organizasyonu ambiyansı yaşatmaya yetecektir. Organi̇zasyon işinde eksiksiz bir şekilde iş teslimi yapmak bu işin altın kuralıdır. İstanbulekipman.com olarak Ramazan Eglenceleri için farklı tasarımlar yaratmaya geliyoruz.

RAMAZAN ORGANİZASYONU EGLENCELERİ , Evet geldi çattı 11 ayın Sultanı Ramazan Ayı. burada nostaljik bir Ramazan Eglence Organizasyonu bu işin en ilgi çekici yanı olacaktır. Davetim organizasyon olarak Ramazan Organizasyon konusunda uzman kadromuzla profesyonel bir hizmet vermekteyiz. bu hizmet genelinde sizlere Ses Sistemi , Sahne Kurulumu, Karagöz Hacivat Gösterisi , Aşuk ile Maşuk Gösterisi , Kukla Gösterisi , Tiyatro Gösterileri hizmetleri vermekteyiz. Ramazan Organizasyonu özel programları için bizlerden teklif isteyiniz. Okul Ramazan Organizasyonu son yıllarda rağbet alan bir hizmet olmuş durumdadır. okullardan gelen talepler genelde Karagöz Hacivat Gösterisi , Aşuk ile Maşuk , Karagöz Hacivat Gölge Oyunu’dur.

PROGRAM AKIŞI AYARLAMALARI , bu tarz organizasyonların en büyük önemi akışın nasıl yapılacagıdır. ilk başta olacak bir eglenceyi sona saklamanız emin olun organizasyona gölge düşerecektir. Ramazan Organizasyonu fikirleri dogrultusunda ilk tercih ettigimiz gösteri Semazen Gösterisi’dir. İftar Organizasyon’larının olmazsa olmazıdır Semazen. Eglence bu işin kilit noktasıdır , yapılacak Ramazan Etkinlikleri dogrultusunda program yaparken mutlaka ilk sırada en eglenceli olanları her zaman ilk sıralara koymalısınızdır.

İFTAR YEMEGİ ORGANİZASYONU , Ramazan Eglenceleri İftar Organizasyonu için vazgeçilmezler arasındadır. her organizasyon şirketi bu tarz işlerin plnalamalarını en az 2 ay öncesinden başlamaktadır. İftar Eglence Organizasyonu konusunda uzman kadromuz ile sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Avm Ramazan Organizasyonu konusu en fazla talep aldıgımız etkinlikler arasındadır ‘peki bu tarz ortamlarda neler yapılabilir diye biraz bilgi verelim sizlere. Alış veriş merkezlerinin mutlaka ana giriş yerlerinde yapılmalıdır bu etkinlikler her katta farklı bir eglence kombinasyonu hazırlanırsa müşterilerin çok fazla ilgisini çekmiş olacaksınızdır. Ramazan Organizasyonu için mutlaka çocuklar için bir etkinlik alanı ve programı hazırlanmalıdır. hazırlanacak bu Eglence Etkinligi yemek sonrasında yada yemek esnasında velilerin rahat etmeleri için saglanmalıdır.

KUKLA GÖSTERİSİ, büyük küçük demeden herkes tarafından begenilen kukla gösterileri özellikle bu tarz Eglence Organizasyon’larının vazgeçilmezleri arasında yer bulmaktadır. Ramazan Kukla Gösterisi ile organizasyonlarınıza farklı bir hava getirmeye ne dersiniz? Ramazan Organizasyonu Şirketleri özellikle bu gibi organizasyonlar için her zaman sezon yani Ramazan ayı gelmeden en az 3 ay öncesinden tüm hazırlarını bitirmiş olurlar. Karagöz Hacivat Gösterisi’de bunların ilk başta gelenleri arasındadır. Ramazan Organizasyonu denilince ilk akla gelen Hacivat Karagöz Gölge Oyunu olmaktadır. şirketin bünyesinde Canlı Ramazan Tiyatro Gösterisi yapacak ekibi dogal olarak yer almamaktır. bunun tek sebebi yetişmiş elemanları bulmak günümüz itibari ile çok zor hale gelmiş durumdadır. İftar Eglence Organizasyonu için Davetim Organizasyon farkı ile çok farklı bir Ramazan Eglenceleri geçirmeye ne dersiniz?

İftar organizasyonları görsellerimiz…

RAMAZAN ORGANİZASYONU

Ramazan boyunca masa sandalye temini, masa sandalye süslemeleri, Semazen gösterisi, İlahi Grupları, Karagöz Hacivat Gölge Oyunu, sihirbaz, Tahta Bacak,Ses, Sahne, Işık Kurulumu,Catering Hizmeti veriyoruz.

İSTER GÜNLÜK OLARAK HİZMET ALABİLİR İSTERSENİZ RAMAZAN AYI BOYUNCA HİZMET ALABİLİRSİNİZ.

Ramazan Organizasyonu , iftar organizasyonu,fabrika iftar organizasyonu,belediye iftar organizasyonu,toplu ramazan yemek organizasyonu,kurumsal yemek organizasyonlari,buyukcekmece iftar organizasyonu,hadimkoy iftar organizasyonlari,dernek iftar organizasyonu,avcilar iftar organizasyonlari,holding iftar organizasyonu

Ramazan Organizasyonlarında Kullanılacak Ekipmanlar

2022 yılı için toplu iftar organizasyonlarında plastik sandalyede ve masada kampanya yaptık.

Özel indirimli kolsuz plastik sandalye fiyatımız ve tüm diğer masa fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Kiralık masa sandalyede günlük, haftalık ve aylık olarak fiyatlandırma yaptık.

Davetim Organizasyon olarak ; Ramazan Boyunca  Düzenleyeceğiniz  İftar Organizasyonlarınızda da  Tüm Ekip ve Ekipmanlarımızla Siz Değerli Müşterilerimize  Destek Olmaya Devam Ediyoruz.

Hayırlı Ramazanlar Geçirmenizi Dileriz…