Pınartepe Mah. Kızılay Cad No:12C2 Yeşil Vadi Vilları (WorldPoint Yaşam Merkezi yanı) Büyükçekmece/İst
05063159168
davetimorganizasyon@hotmail.com

Açılış Organizasyonu Fiyatları

'Birlikte Fark Yaratalım!'

 Balon süsleme açılış organizasyonlarınız için, bayrak süsleme, balon süsleme, tela şerit çekme ayrıca animasyon hizmeti, ses sistemi ve sunum, açılış kokteyli ve gösteri etkinlikleri yer alır. Davetim Organizasyon sizlere açılış organizasyonu fiyatları ve açılış paket fiyatları ile sizlere opsiyonel çözümler sunmaktayız.

İsterseniz aşağıda açılış için gerekli olan bütün süslemeleri ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz yada sizin için itinayla hazırladığımız açılış organizasyonu paketlerimizden iş yerinize en uygun paketi seçebilirsiniz. Eğer kararsız kalırsanız yılların deneyimi ile firmanıza en uygun açılışı en uygun fiyatlara gerçekleştiririz.

Açılış süslemesinde verdiğimiz hizmetler;

Ekstra HizmetlerimizFiyatları (TL/metre)
Balon süsleme70
Bayrak flama35
Şerit Tela35
Animatör600
Papatya Balon10TL /Adet
Ses sistemi1500
1000 Adet Kab ÇubukluLogolu Balon
Tek Renk Tek Yüze Baskı
1000
Pamuk Şeker
(200 kişilik)
1500
Pop Corn
(200 Kişilik)
1500
Osmanlı Macunu
(100 Kişilik)
1000
Şerbetçi
(150 kişilik)
1500
Gözlemeci
(150 kişilik)
2500
Maraş Dondurması
(150 kişilik)
3500
Balon Nazar Boncuğu800
Folyo Harf Balon150 TL /Adet
Fly tube1000
Mehter Takımı
(8Kişilik)
3500
Hostes500
Logolu Jumbo Balon1000
Balon Yağmuru1250
Garson500
Kokteyl Masası70 TL /Adet

Açılış paketlerimiz için tıklayınız.

Yeni bir iş yeri açan firma sahibinin prestiji açısından son derece önemli bir konu olan açılış ve balon süsleme organizasyonudur. İlk defa hizmete girecek olan yerin tanıtımının kusursuz olması ve insanları etkilemesi gerekir. Bu tür organizasyonu düzenleyecek iş yerinin organizasyon konusunda bilgi sahibi olması gerekir ki alacağı hizmetten memnun kalsın.

Yeni faaliyete girecek bir iş yeri için amaç müşterilerine kendini iyi tanıtmak, kalıcı bir müşteri potansiyeli elde etmektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey kurmuş olduğunuz iş yerinizin tanıtımını emin ellere bırakmak.

İş Yeri Tanıtımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yeni bir iş yeri sahibisiniz ve heyecanınız dorukta açılış yapacağınız gününde dört dörtlük olmasını istiyorsunuz. Tanıtım olarak ta aklınızda net fikirler yoksa size çok daha yardımcı olacak hizmetlerimize bakmanızı tavsiye ederiz.

Açılışta kullanılan bazı konseptler ise şöyledir;

Kokteyli Açılış Organizasyonu, açılış organizasyonunda kokteyl için servis elemanları, birbirinden lezzetli ikramlıklar, kokteyl için gerekli olan ortam hazırlanmasında kullanılan malzemeler firmamız tarafından temin edilir. Süslemeli-Gösterişli Açılış Organizasyonu, ise iş yerinizin süslemeleri firmamız tarafından itinayla yapılır. İş yeri mekan önüne çeşitli temalar ile ikramlık küçük masalar ya da kültürümüz de yer alan yiyeceklerden misafirlerinize sunarız.

Bu tür organizasyonların elbette olmazsa olmazların başında palyaço gelmektedir. İnsanların dikkatini çekme konusunda palyaçolu bir organizasyon her zaman başarılı bir geri dönüş sağlamıştır müşterilerimize. Yeni açtığınız iş yerinizin en güzel şekilde tanıtılmasını ve marka olarak düşünüldüğünde ilk akla gelenlerden olmak istiyorsanız, sektörün önde gelen bir hizmetin de doğru adrestesiniz.

Kusursuz hizmet

Uygulanacak hizmete göre çok çok uygun fiyatlara açılış organizasyonu gerçekleştirmek ve açılış organizasyonu fiyatları daha iyi bir hizmet alabilmeniz mümkün olmaktadır. Beklentinize uygun açılış organizasyonu paketleri sağlanarak müşteri memnuniyeti kazanma ilkesi başta tutulmaktadır. Mağaza ve firma açılışlarında uygulanacak çok özel fiyatlarla açılışlarınızı en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Açılış konseptini uygun fiyatlarla konuklara doğru bir şekilde aktarılması ve dinamik eğlenceli bir organizasyon ortamı ile uygun fiyatlarla hedeflenen kitleye ulaşmada yardımcı olunmasını sağlamaktadır. Açılış organizasyonlarında marka ve belirlenen hedef kitlesinin oluşturulması için çeşitli ortam süsleme ve ikram seçeneklerini uygun fiyatlar aralığında müşteri ile buluşturulmaktadır.

İstanbul Açılış Organizasyonu

Firmanız veya işletmeniz için çok önemli olan açılış organizasyonu sizin açınızdan en etkili tanıtım aracıdır. Herkes sizi o günkü tanıtım ve etkinlerle tanırken açılış organizasyonunun eksiksiz olması çok önemlidir. Bu konuda profesyonel desteğimiz ve uzman ekiplerimizle İstanbul açılış organizasyonu hizmetini sizlere sunuyoruz.

Açılış Günü Organizasyonunun Detayları

Sektördeki hedef kitlenizin ve misafirlerinizin ilgisini çekerek herkesin beğenisi kazanmak için yapmanız gereken etkinlikler sizin başarılı bir açılış yapabilmenizi sağlayacaktır. Bu kapsamda firma logolu veya marka yazılı balon süslemeleri, baskılı bayrak süsleme çalışmaları ve saha aktiviteleri yer alır. Ayrıca açılış kokteylinin organizasyonu, ses ve görüntü sistemleri kurulumu, tanıtım elemanları kesinlikle olması gereken detaylardır. Açılış organizasyonu alanına coşku ve heyecan katmak profesyonel organizasyon firmalarından biri olarak bizlerin yoğun ve titiz çalışmasıyla gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra Çocuklar için palyaço animasyonları olabilecekken ayrıca açılış organizasyonlarınızda ortama kurumsallık katması ya da misafirlerinize ikramlarınızı sunabilmek için kokteyl masaları kurulması da çok şık bir görüntü sunacaktır. İstanbul açılış organizasyonu hizmetini eksiksiz sunarak sizlerden gelen tüm talep ve istekleri de en uygun fiyata sağlıyoruz.