Ekinoba Mh. Necip Fazıl Kısakürek Sk. No:15/B (Adliye Yanı) Büyükçekmece/İst
05063159168
davetimorganizasyon@hotmail.com

Açılış Organizasyonu Fiyatları

'Birlikte Fark Yaratalım!'

               Balon süsleme açılış organizasyonlarınız için ,bayrak süsleme, balon susleme,tela şerit çekme,animasyon hizmeti,ses sistemi ve sunum,açılış kokteyli ve gösteri etkinlikleri ile Davetim Organizasyon sizlere açılış organizasyonu fiyatları ve açılış paket fiyatları ile sizlere opsiyonel çözümler sunmaktayız.

                    İsterseniz aşağıda açılış için gerekli olan bütün süslemeleri tek tek ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz yada sizin için itinayla hazırladığımız açılış organizasyonu paketlerimizden açılışını yapacağınız iş yerinize en uygun açılış paketini seçebilirsiniz,Eğer kararsız kalırsanız yılların deneyimi ile firmanıza en uygun açılışı en uygun fiyatlara gerçekleştiririz.

Açılış süslemesinde  verdiğimiz hizmetler;

Ekstra HizmetlerimizFiyatları
Balon süsleme metre fiyatı12 TL/metre
Bayrak flama metre fiyatı2 TL/metre
Şerit Tela metre fiyatı3 TL/metre
Animatör200 TL
Papatya Balon2.5 TL /Adet
Ses sistemi300 TL
1000 Adet Kab Çubuklu Logolu Balon
Tek Renk Tek Yüze Baskı
450 TL
Pamuk Şeker
(200 kişilik)
350 TL
Pop Corn
(200 Kişilik)
350 TL
Osmanlı Macunu
(100 Kişilik)
350TL
Şerbetçi
(150 kişilik)
500 TL
Gözlemeci
(150 kişilik)
1200 TL
Maraş Dondurması
(150 kişilik)
1200 TL
Balon Nazar Boncuğu300 TL
Folyo Harf Balon30 TL /Adet
Fly tube250 TL
Mehter Takımı
(8Kişilik)
1500 TL
Hostes200 TL
Logolu Jumbo Balon200 TL
Balon Yağmuru600 TL
Garson200 TL
Kokteyl Masası35 TL /Adet

Mağaza süslemeleri, mağaza ışık süslemesi, Avm süslemesi, holding balon organizasyonları, balon organizasyon şirketleri, açılış partileri, konser balon süslemesi, açılış organizasyon sirketleri, açılış organizasyon firmalari, açılış etkinlikleri, açılış , açılış organizasyon firmaları, açılış eğlenceleri, açılış yemekleri,açılış fiyatları, açılış kokteyli, acılıs sirketleri, açılış şirket partisi, açılış organizasyon şirketleri, açılış süsleme fiyatları, açılış organizasyon fiyatları, açılış firmaları, açılış organizasyon firmaları, holding açılış yemek organizasyonu, şirket açılış organizasyonları, şirket açılış yemekleri, İstanbul açılış organizasyon şirketleri, İstanbul açılış organizasyon firmaları, sivil toplum kuruluşları açılış organizasyonları,özel kurum ve kuruluş açılış organizasyonları, fabrika süslemeleri, çorlu açılış organizasyon firmaları, çorlu açılış organizasyon şirketleri, hadımköy açılış organizasyon şirketleri, hadımköy acilis organizasyon firmaları, yenibosna açılış organizasyon firmaları, yenibosna açılış organizasyon şirketleri, avm balon süslemeleri, hotel açılış organizasyonları, açılış organizasyonları, balon partileri, 2020 açılış organizasyonu, 2020 açılış programları, 2020 açılış  organizasyon şirketleri, bayram kutlamaları, bayram balon kutlamaları,  bayram kutlaması, bayram etkinlikleri, bayram konserleri, bayram festival, bayram eğlenceleri, bayram aktiviteleri, özel gün partileri, özel gün kutlamaları.

Açılış paketlerimiz için tıklayınız.

Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu yeni bir iş yeri açan firma sahibinin prestiji açısından son derece önemli bir konudur. İlk defa hizmete girecek olan yerin tanıtımının kusursuz olması ve insanları etkilemesi gerekir. Açılış organizasyonu düzenleyecek iş yerinin organizasyon konusunda bilgi sahibi olması gerekir ki alacağı hizmetten memnun kalsın. Şimdi sizlere açılış organizasyonu hakkında biraz bilgi verelim.

Açılış Organizasyonu Nedir ve İş Yeri İçin Önemi Ne Derecedir?

Yeni faaliyete girecek bir iş yeri için amaç müşterilerine kendini iyi tanıtmak, kalıcı bir müşteri potansiyeli elde etmektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey kurmuş olduğunuz iş yerinizin tanıtımını emin ellere bırakmak.

İş Yeri Tanıtımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yeni bir iş yeri sahibisiniz ve heyecanınız dorukta açılış yapacağınız gününde dört dörtlük olmasını istiyorsunuz. Açılış organizasyonu olarak ta aklınızda net fikirler yoksa size çok daha yardımcı olacak hizmetlerimize bakmanızı tavsiye ederiz.

İş yeriniz yeni olacağından dikkat çekici açılış organizasyonu sizin için ideal olacaktır.

Açılışta kullanılan bazı konseptler ise şöyledir;

Kokteyli Açılış Organizasyonu, açılış organizasyonunda kokteyl için servis elemanları, birbirinden lezzetli ikramlıklar, kokteyl için gerekli olan ortam hazırlanmasında kullanılan malzemeler firmamız tarafından temin edilir. Süslemeli-Gösterişli Açılış Organizasyonu, bu organizasyon da ise iş yerinizin süslemeleri firmamız tarafından itinayla yapılır. İş yeri mekan önüne çeşitli temalar ile ikramlık küçük masalar ya da kültürümüz de yer alan yiyeceklerden misafirlerinize sunarız.

           Açılış organizasyonu denilince elbette olmazsa olmazların başında palyaço gelmektedir. İnsanların dikkatini çekme konusunda palyaçolu bir organizasyon her zaman başarılı bir geri dönüş sağlamıştır müşterilerimize. Yeni açtığınız iş yerinizin en güzel şekilde tanıtılmasını ve marka olarak düşünüldüğünde ilk akla gelenlerden olmak istiyorsanız, sektörün önde gelen bir açılış organizasyonu hizmetin de doğru adrestesiniz.

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış organizasyonları için birbirinden farklı ve kusursuz hizmet seçeneği sunmaktayız. Renkli ve farklı çeşitlerde balon süsleme, açılış malzemeleri temin edebilme, masa ve sandalye süsleme, etkinlik için ihtiyaç duyulan tüm gerekli opsiyonları yaratabilme imkânı sunmaktayız. Açılış organizasyonu fiyatlarıuygunluk açısından çeşitli paket ve seçenek sunum imkânı sunmaktayız.

Farklı kokteyl organizasyonları için, servis personelleri, birbirinden farklı çeşitli ikramlar, gerekli bütün ekipmanlar sağlanmaktadır.Açılış organizasyonu tanıtım hizmetleri, farklı animasyon görüntüleri ile oluşturulacak paket içeriğine göre fiyat farklılığı oluşturmaktadır. Açılış organizasyonu detayları; Mekân süsleme ve gerekli alt yapının oluşturulmasını sağlamak mümkün olmaktadır. Palyaço, ses sistemi, dj ve anons ekipmanları içerikli paketlerin fiyatları ile tercihe göre standart paketlerin açılış organizasyonu fiyatları değişiklik göstermektedir.

Açılış organizasyonu fiyatları uygun içerik ve pakete göre farklılık sağlamaktadır.

Açılış organizasyonu için balon ile süsleme standart süsleme fiyatları ile kokteyl içerikli, bistro masa eklenerek ikram sunumu servis personelleri eklenerek verilecek hizmet fiyatı farklılık göstermektedir. Animasyon destekli açılış için ilgi çekici animasyon hizmeti, kutlama organizasyonu, konfeti eşliği ile markanız ve açılış firmanız adına daha kâr getirir bir hale gelsin.

Kusursuz hizmet

Uygulanacak hizmete göre çok çok uygun fiyatlara açılış organizasyonu gerçekleştirmek ve açılış organizasyonu fiyatları daha iyi bir hizmet alabilmeniz mümkün olmaktadır. Beklentinize uygun açılış organizasyonu paketleri sağlanarak müşteri memnuniyeti kazanma ilkesi başta tutulmaktadır. Mağaza ve firma açılışlarında uygulanacak çok özel fiyatlarla açılışlarınızı en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Açılış konseptini uygun fiyatlarla konuklara doğru bir şekilde aktarılması ve dinamik eğlenceli bir organizasyon ortamı ile uygun fiyatlarla hedeflenen kitleye ulaşmada yardımcı olunmasını sağlamaktadır. Açılış organizasyonlarında marka ve belirlenen hedef kitlesinin oluşturulması için çeşitli ortam süsleme ve ikram seçeneklerini uygun fiyatlar aralığında müşteri ile buluşturulmaktadır.

İstanbul Açılış Organizasyonu

Firmanız veya işletmeniz için çok önemli olan açılış organizasyonu sizin açınızdan en etkili tanıtım aracıdır. Herkes sizi o günkü tanıtım ve etkinlerle tanırken açılış organizasyonunun eksiksiz olması çok önemlidir. Bu konuda profesyonel desteğimiz ve uzman ekiplerimizle İstanbul açılış organizasyonu hizmetini sizlere sunuyoruz.

Açılış Günü Organizasyonunun Detayları

Sektördeki hedef kitlenizin ve misafirlerinizin ilgisini çekerek herkesin beğenisi kazanmak için yapmanız gereken etkinlikler sizin başarılı bir açılış yapabilmenizi sağlayacaktır. Bu kapsamda firma logolu veya marka yazılı balon süslemeleri, baskılı bayrak süsleme çalışmaları, ilgi çekici gösterilerin planlanması ve saha aktiviteleri, açılış kokteylinin organizasyonu, ses ve görüntü sistemleri kurulumu, tanıtım elemanları kesinlikle olması gereken detaylardır. Açılış organizasyonu alanına coşku ve heyecan katmak profesyonel organizasyon firmalarından biri olarak bizlerin yoğun ve titiz çalışmasıyla gerçekleştirilmektedir. Çocuklar için palyaço animasyonları olabilecekken ayrıca açılış organizasyonlarınızda ortama kurumsallık katması ya da misafirlerinize ikramlarınızı sunabilmek için kokteyl masaları kurulması da çok şık bir görüntü sunacaktır. İstanbul açılış organizasyonu hizmetini eksiksiz sunarak sizlerden gelen tüm talep ve istekleri de en uygun fiyata sağlıyoruz.

Açılış Organizasyonunda Kalitenin Önemi

Mağazanızın veya işletmenizin iş potansiyelinin süreklilik taşıması ve markanızın doğru şekilde tanıtılması için İstanbul açılış organizasyonu firması olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve doğru süslemelerden eksiksiz tüm organizasyon detaylarına kadar her şeyi sizin için organize ederek gerçekleştirilmesini hedefliyoruz. Konfetilerden palyaçolara catering hizmetinden mekan