Ekinoba Mh. Necip Fazıl Kısakürek Sk. No:15/B (Adliye Yanı) Büyükçekmece/İst
05063159168
davetimorganizasyon@hotmail.com

Düğün Organizasyonu Fiyatları

'Birlikte Fark Yaratalım!'

Düğün organizasyonu fiyatları önemini biliyoruz ve bunun için her bütçeye uygun hazırladığımız Düğün  Paketlerimizden birini  Seçebilirsiniz.

 Bugüne kadar pek çok düğün organizasyonunu başarı ile üstlenmiş olan ‘DAVETİM ORGANİZASYON’ olarak özel davetlerin yanı sıra her türlü toplantı organizasyonları, kurumsal organizasyonlar, açılışlar, stand projelendirme ve yapımı,dekor ve tasarım hizmetleri vermekteyiz.

          Düğün organizasyonun hazırlanmasından  bitimine kadar her türlü detay ile birebir ilgilenen firmamızın amacı en uygun bütçeyle en profesyonel ve en kaliteli hizmeti verebilmektir.

Düğün organizasyonu fiyatları

                  Organizasyonunuz için Gerekebilecek Malzeme Listesi ve Düğün Organizasyon Fiyatları aşağıda birim birim ücretlendirilmiştir.

Düğün Organizasyonu Fiyatları

Tam Kristalli Nikah Masası Takımı Fiyatı500 TL/Adet
Ayakta Nikah Kürsüsü Fiyatı450 TL/Adet
Nikah Masası Çiçeği Fiyatı (Yapay)200 TL/Adet
Beyaz Deri Lake Nikah Masası Takımı Fiyatı400 TL/Adet
Masa Ortası Çiçek Parteli Fiyatı 15 TL/Adet
Çift Kat Yapay Çiçekli Tiffany Şamdan Fiyatı80 TL/Adet
Çift Kat Yapay Çiçekli Mezat Şamdan Fiyatı 45 TL/Adet
Yapay Çiçekli Tiffany Şamdan Fiyatı 65 TL/Adet
Yapay Çiçekli Tek Kollu Şamdan Fiyatı35 TL/Adet
Cipso Çiçekli Kütük Şamdan80 TL/Adet
Işıklı Dallı Vazo Fiyatı50 TL/Adet
Beş Kollu Çift Kat Çiçekli Şamdan Fiyatı95 TL/Adet
Beş Kollu Tek Kat Çiçekli Şamdan Fiyatı70 TL/Adet
Telkarili Cam Yuvarlak Supla Fiyatı8 TL/Adet
Telkarili Cam Supla Fiyatı6 TL/Adet
Ayna Supla Fiyatı4 TL/Adet
Şeritli Cam Supla Fiyatı5 TL/Adet
Cam Supla Fiyatı3 TL/Adet
Simli Yuvarlak Supla Fiyatı5 TL/Adet
Masa Ortası Çift Kat Ayna Ve Mumluk Takımı Fiyatı15 TL/Adet
Masa Ortası Yuvarlak Ayna Ve Mumluk Takımı Fiyatı8 TL/Adet
Runner Fiyatı 10 TL/Adet
Dantel Kapak Fiyatı 15 TL/Adet
Masa Örtüsü Fiyatı15 TL/Adet
Dikdörtgen Lake Bar Masası Fiyatı200 TL/Adet
10 Kişilik Lounge Grup Fiyatı550 TL/Adet
Kokteyl Masa Örtü Ve Bağlaması Fiyatı50 TL/Adet
Kokteyl Masası Fiyatı (Örtüsüz) 40 TL/Adet
Dikdötgen Masa Fiyatı (Örtüsüz)40 TL/Adet
180 Cm Yuvarlak Masa Fiyatı (Örtüsüz)40 TL/Adet
Sandalye Arkası Canlı Çiçek Fiyatı8 TL/Adet
Sandalye Bağlama Fiyatı 2 TL/Adet
Sandalye Streç Giydirme Ve Bağlama Fiyatı 5 TL/Adet
Katlanır Sandalye Fiyatı9 TL/Adet
Tiffany Sandalye Fiyatı8 TL/Adet
Şamdan Işıklandırma Fiyatı15 TL/Adet
Canlı Çiçekli Ferforje Gelin Yolu Fiyatı 375 TL/Adet
Küp Kristalli Işıklı Gelin Yolu Fiyatı80 TL/Adet
Işıklı Dallı Gelin Yolu Fiyatı80 TL/Adet
Aşk Gelin Yolu Fiyatı 90 TL/Adet
Gelin Yolu Çiçeği Fiyatı45 TL/Adet
Gelin Yolu Halısı Fiyatı (10mt) 200TL/Adet
Gazebo Kumaş Tül Süsleme Fiyatı700-1500 TL/Adet
Gazebo Tül Ve Canlı Çiçek Süsleme Fiyatı1200–3000 TL/Adet
Merdiven Kumaş Tül Süsleme Fiyatı700–2000 TL/Adet
Merdiven Tül Ve Canlı Çiçek Süsleme Fiyatı1200-3000 TL/Adet
Merdiven Komple Çiçek Süsleme Fiyatı2000–5000 TL/Adet
Nikah Masası Podyumu Ve Kaplaması Fiyatı1200 TL/Adet
Nikah Masası Arkası Işıklı Led Perde Fiyatı400 TL/Adet
Gelin El Buketi Fiyatı150–400 TL/Adet
Peçete Fiyatı3 TL/Adet
Peçete Kurdelası Fiyatı6 TL/Adet
Ses Sistemi ve Turss Kurulum Fiyatı1000-7000TL

Menü Fiyatları

Sizin için çalıştığımız mekanlardan kişi başı 65 – 150 TL arası değişen menü alternatifleri ve indirimler için firmamızla irtibata geçiniz.

DÜĞÜN ORGANİZASYONU FİYATLARI

Organizasyon şirketleri Düğün, nişan, söz,  sünnet, davet, yemek vb. etkinlikleri, müşterilerinin istekleri, beğenileri ve yaşam biçimleri doğrultusunda hazırlayan kurumlara organizasyon kuruluşları diyoruz. Organizasyon firmaları bunları yaparken en ince ayrıntılara kadar planlarlar ve  DAVETİM ORGANİZASYON en doğru adrestir.
Evlenecek çiftlerin düğün konseptlerini hazırlama, sunma ve gerçekleştirmeye de düğün organizasyonu diyoruz. Düğün organizasyonu hizmetlerinin amacı, estetiği, kaliteyi ve profesyonel hizmet anlayışını bir araya getirerek, sizin unutulmaz bir zaman geçirmenize yardımcı olmaktır.

Organizasyon Şirketinin Görevi;

         Organizasyon şirketlerinin en önemli görevlerinden biri, misafirlerin rahat etmesini sağlamaktır. Eğer  Konuklar rahat olursa, biz de sadece düğünümüze yoğunlaşmış oluruz.
   Düğün organizasyonu yapan şirketler, düğün için yapılacak tüm hazırlıkları üstlenip, ince ayrıntılara kadar planlayıp ve uygulamalıdırlar. Böylece  Siz sadece düğün günü o güzel anı yaşamalısınız. Organizatörlerin yani biz DAVETİM ORGANİZASYON’ un amacı bizleri rahat ettirmek olmalıdır. Bunu yaparken de profesyonel anlayışla hareket etmeli ve kaliteli hizmet vermelidirler. İyi bir organizatör, düğünü iyi planlayan, eşgüdümü sağlayan, yerinde müdahale edebilen dinamik, yaratıcı ve eğitimli olmalıdır.

Düğün organizasyonu için yapmanız gerekenler;

Düğün organizasyonu için mekân belirlemeden önce bir takım noktaları aşağı yukarı belirlememiz gerekmektedir:

– Davetli sayımız nedir?
– Düğün organizasyonun tarihi nedir?
– Ulaşım nasıl sağlanacak?
– Catering hizmetleri nasıl olacak?
– Düğün mekânı süslemelerini nasıl istiyoruz?
– Mekân için herhangi bir kısıtlama var mı? (ses düzeyi, aydınlatma, dekorasyonda değişiklik.)

Davetim Organizasyon, iletişim, Düğün organizasyon, büyükçekmece sandalye kiralama, büyükçekmece masa kiralama, mimaroba sandalye kiralama, mimaroba masa kiralama, selimpaşa sandalye kiralama, çatalca sandalye kiralama, 2021 sandalye kiralama, 2021 düğün organizasyonu, 2021 nişan organizasyonu, kilise düzeni, bahçede düğün organizasyonu, villada düğün organizasyonu, bahçede organizasyon, Kına organizasyon,Sünnet organizasyon, Nişan organizasyon, Açılış, Davetiye, Yemek hizmeti, Süsleme, Konfeti, Uzaktan kumandalı volkan, Düğün ekipman, Plastik sandalye kiralama, Kına tahtı, Kına paketi, Düğün paketi, Büyükçekmece süsleme, Büyükçekmece kına, Büyükçekmece Düğün, Büyükçekmece organizasyon, Kır düğünü, Kiralık masa, Otel süsleme, Balon süsleme, Zincir balon, Okul mezuniyet, Balo, Müzik tesisat, Podyum kaplama, Vinnil kaplama, Düğün salonu organizasyonları, restoran düğün organizasyonu, otel düğün organizasyonları büyükçekmece düğün organizasyonu, büyükçekmece düğün organizasyon şirketleri, büyükçekmece düğün organizasyon firmaları, mimaroba düğün organizasyonu, mimaroba düğün organizasyon şirketleri. Beylikdüzü düğün organizasyonu, beylikdüzü düğün organizasyon firmaları, beylikdüzü düğün organizasyon şirketleri, mimaroba düğün organizasyon firmaları, davetim organizasyon, silivri düğün organizasyon firmaları, silivri düğün organizasyonu, silivri düğün organizasyon şirketleri, sarıyer düğün organizasyonu, düğün organizasyon firmaları, düğün organizasyonu,davetim organizasyon, düğün organizasyon şirketleri, en uygun düğün organizasyonu.

Kır düğün organizasyonu, kır düğünü,kır düğün organizasyon firmaları, kır düğün organizasyon şirketleri, bahçede düğün organizasyonu, evin bahçesinde düğün organizasyonu, villada düğün organizasyonu, villa düğünü, düğün süslemesi, düğün süsleme firmaları, düğün süsleme şirketleri, düğün ekipmanları kiralama, düğün organizasyonum, tarihi mekan düğün organizasyonları, tekne düğün organizasyonları, yeşil alan düğün organizasyonları, kır mekanı düğün organizasyonları, düğün organizasyon şirketleri, düğün organizasyon firmaları, Beylikdüzü düğün organizasyonları,beylikdüzü düğün organizasyon şirketleri, çatalca düğün organizasyon şirketleri.

Büyükçekmece düğün organizasyon şirketleri, mimaroba düğün organizasyon şirketleri, düğün süslemesi, masa sandalye süsleme, şamdan süslemeleri, Bakırköy düğün organizasyon şirketleri, düğün organizasyon süsleme, düğün organizasyon İstanbul, düğün organizasyon şirketleri İstanbul, düğün organizasyon firmaları İstanbul, düğün organizasyon firmaları, beşiktaş düğün organizasyon şirketleri, nikah masası, selimpaşa düğün organizasyon şirketleri.

Çiçek süsleme, mekan süsleme, şamdan, şamdan süsleme, ayakta nikah, led perde, çiçekli tag, masa örtüsü, dantel kapak, sandalye giydirme, sandalye bağlama, sandalye süsleme, sandalye kiralama, masa kiralama, kokteyl masası kiralama, supla kiralama, gelin yolu kiralama, şamdan kiralama, nikah masası kiralama