Pınartepe Mah. Kızılay Cad No:12C2 Yeşil Vadi Vilları (WorldPoint Yaşam Merkezi yanı) Büyükçekmece/İst
05063159168
davetimorganizasyon@hotmail.com

İftar Organizasyonları

'Birlikte Fark Yaratalım!'

İftar Organizasyonları konusunda uzman kadromuzla Ramazan ayına renk neşe eğlence getiriyoruz. Kusursuz hizmet uygun fiyat garantisi. ramazan organizasyonu, iftar organizasyonu, şirket iftar yemeği, şirkette iftar organizasyonu, ramazan yemeği, sahur organizasyonu, iftarda masa sandalye kiralama

RAMAZAN ORGANİZASYONU

DİĞER FİRMALARDAN FARKIMIZ  TEMİZ KALİTELİ MALZEMELERLE SİZLERİ MİSAFİRLERİNİZE MAHÇUP ETMEYECEK ŞEKİLDE SUNUM YAPMAMIZ , TECRÜBEMİZ , İŞ PLANLAMALARIMIZI 1 DEFAYA MAHSUSEN PLANLAMAMAK (UZUN YILLAR ÇALIŞMAK ).

RAMAZAN ETKİNLİK ORGANİZASYONU

Neler Yapıyoruz ,

 • Fasıl Dinletisi (Enstrümantal)
 • Sahne Kurulumu
 • Barkovizyon
 • İkramlıklar (Macun, Şerbet , Pamuk Şeker , Gözlemeci , Osmanlı Kahvecisi)
 • Sema Gösterisi
 • Orta Oyunu
 • Meddah
 • Hacivat – Karagöz ( Kukla yada Canlı)
 • Aşuk Maşuk
 • İllüzyon Gösterisi
 • Ramazan Kumpanyası
 • Tahta Bacak 
 • Canlı Heykel
 • Pandomim
 • Ateş Yutan Adam
 • Mehteran Takımı
 • Dondurmacı
 • Nargileci
 • Folklor Ekibi
 • Palyaço

BELEDİYE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ İÇİN ERKEN REZERVASYON KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR.

RAMAZAN ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERE EN KALİTELİ HİZMETİ EN CAZİP FİYATLARLA SUNUYORUZ.

MOBİL SAHNEDE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ
RAMAZAN YİYECEKLERİ DAGITIMI

AVM RAMAZAN ORGANİZASYONU : Daha fazla müşteri çekmek adına yapılacak bir aktivitedir. günümüzde bu tarz organizasyonlar fazlasıyla beğeniliyor. Nedeni ise eskiyi yaad etmek eskilere bir an olsun gidebilmek , insanlarda neşe ile karşılar. Ramazan Organizasyonu konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz , yurt içi ve yurt dışında hizmet almak için bizleri arayabilirsiniz.

RAMAZAN EGLENCE ORGANİZASYONU

Senede 1 ay yapılacak Ramazan Organizasyonlarında doğal olarak her şeyin en mükemmelini icra ediyoruz. Yapılacak eğlencelerde kesinlikle eskiye dayalı olarak yani eskiyi yaad etmeye olanak sağlayacak süsleme ve eğlenceler düzenliyoruz.

Davetim organizasyon olarak özellikle yaptığımız tüm Ramazan Etkinliklerinde eskileri yaşatmak adına en üst düzeyde çaba sarfetmekteyiz. Bunun yanı sıra sizlerde gerçekçi bir Ramazan Organizasyonu yaşamak istiyorsanız bizleri arayınız. Özellikle Avm Ramazan Etkinlikleri konusunda uzmanlaşmış bir kadromuz bulunmaktadır , organizasyon firmalarına da eleman tedariği yapıyoruz.

OKUL RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

OKUL RAMAZAN ETKİNLİGİ , bu tarz organizasyonlarda olmazlar olmazlar arasında 1.ci sırada Karagöz Hacivat Tiyatro Gösterisi gelmektedir. Davetim Organizasyon olarak profeyonel anlamda gerçekten bu işi meslek haline getirmiş bir kadro ile çalışmaktayız , sizlerde gerçekçi bir Karagöz Hacivat Gösteri izlemek istiyorsanız bizleri arayınız. 2.ci sırada ise Aşuk ve Maşuk gelmektedir , bu eğlenceli dans gösterisi eskileri anmamızda fazlasıyla etkileyicidir.

BARKOVİZYON

YURTDIŞI RAMAZAN ETKİNLİKLERİ , Dünya’nın her yerinde müslüman topluluklar yaşamaktadır , ülkemizde oldugu gibi yurt dışında’da Ramazan Organizasyonu Etkinlikleri düzenlenmektedir , fakat dogal olarak hiç bir ülkede Türkiye gibi eglenceler tasarımlar yapılamamaktadır. ülkemize özgü bu toplumsal degeri hiç bir ülkede hiç bir yabancı organisayon şirketi icra edememektedir , Davetim Organizasyon olarak Yurt dışın’daki Ramazan Eglence Organizasyon’larınızda’da sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Ramazan Eglencelerinde doğallık ve eskiye özgü yöresel kıyafetler her zaman ön planda olmalıdır , yapılacak etkinliklerde ülkemize özgü ülkemizin gelenek ve görenekleri anlatılamlı , eskilerde nasıl bir Ramazan geçirildiği anlatılması ön planda oluyor.

AŞUK İLE MAŞUK GÖSTERİSİ , Ramazanın en farklı gösterisi diyebiliriz , Aşuk ile Maşuk karşılıklı bir şekilde oynamakta oynarkende bir birleri ile atışmaktadır , Osmanlı geleneklerinden günümüze kadar gelmekte olan bu komik gösteriyi izlerken çok egleneceginizden eminiz.

RAMAZAN EGLENCELERİ

SEMAZEN GÖSTERİSİ :

Ramazan’da Semazen Gösterisi olmazsa bizce olmaz bir durumdur , Ramazan Organizasyonu Semazen Gösterisi için bizleri arayınız, günümüzde Semazen Grupları yanlızca Ramazan ayında tercih edilmemektedir , görsel açıdan bizleri alıp uzaklara götüren dinlendiren bu eşsiz gösteriyi artık her alanda görmekteyiz.

RAMAZAN ORGANİZASYONU SEMAZEN KİRALAMA

SİHİRBAZ GÖSTERİSİ :

Ramazan Etkinlikleri doğal olarak eğlence açısından çok önemlidir. Eskileri yaad etmek bir nebze her şeyi unutmak kim istemez ki? Sihirbaz Gösterisi , yemekler yendi tatlılarda sıra ve gösteri vakti artık geldi çattı. Ramazan Organizasyonu Eğlenceleri için tercihiniz mutlaka biz olalım.

RAMAZAN ORGANİZASYONU

ATEŞ YUTAN ADAM :

Eski Ramazan Etkinliklerinde en rağbet gören eğlencelerdendir. ATEŞ GÖSTERİSİ , Ramazan Organizasyonu Eğlencelerinizde çözüm ortağınız Davetim Organizasyon.

RAMAZAN EGLENCE ORGANİZASYONU

PANDOMİM GÖSTERİSİ :

Ramazan Etkinlikleri’nin en sıradışı gösterileri arasındadır. Ayrıca sizlerde bu eşsiz gösteriyle Ramazan Eglencelerinize renk katmak için bizleri arayınız.

CANLI HEYKEL :

Organizasyonlarda farklılık yaratmak adına Ramazan Eğlencelerinizde Canlı Heykel Sanatçısını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle Avm Ramazan Organizasyonu konusunda bu tarz bir hizmet emin olun ziyaretçilerinizin fazlasıyla ilgisini çekecektir.

FOLKLOR EKİBİ :

Eglencenin en üst seviyelere geldigi bir gösteri türüdür. Eskiyi yaad etmek , böylesine güzel bir ayda farklı bir ortamı yaşamak emin olun herkese iyi gelecektir.

TASAVVUF MÜZİGİ :

bizce Ramazan Organizasyon’larınının olmazsa olmazları arasında 1.ci sıradır. Yemekler yenmiş tatlılar gelmiş ve çaylar yudumlanırken böylesine güzel bir atmosferde Tasavvuf Müzigi Etkinligi ile eskileri hatırlamaya nostalji yapmaya ne dersiniz? Davetim Organizasyon farklı ile Ramazan Organizasyonu Eglencelerinize neşe renk katıyoruz.

SAHNE KURULUMU :

Bu tarz etkinliklerde Sahne Kurulumu ve Sahne Süslemesi olmazsa olmazlar arasındadır. Avm Ramazan Etkinliklerinde en önemli noktalardan birisidir. Ayrıca misafirlerinizin Ramazan Eglenceleri’ni rahat bir şekilde izleyebileceği bir sahne ortamı yaratmak için bizleri arayınız. Ramazan Sahne Kurulumu için mutlka bizleri arayınız , Ramazan Organizasyonu konusunda uzman kadromuz sizlere en kaliteli hizmeti vermeye her zaman hazırdır.

TAHTA BACAK GÖSTERİSİ :

Ramazan Organizasyonu’nun olmazsa olmazları arasındadır. Tahta Bacak , bu tarz organizasyonlarda görsel açıdan en mükemmeli olmalıdır . Ayrıca gösteriyi yapacak kişinin gösteri tarzından çok , giydiği kıyafet çok fazla önem arz etmektedir. Davetim Organizasyon olarak ekip çalışanlarımıza her zaman en iyi kıyafetlerle gösterilere çıkmalarını sağlamaktayız. Tahta Bacak eski Ramazan Eglence Etkinliklerinde fazlasıyla begenilen bir gösteri türüdür.

MEHTERAN TAKIMI :

Hem görsellik hem de kulağa hoş gelme açısından muazzam bir gösteridir. Mehteran Takımı Gösterisi , bu tarz gösteriler her zaman her alanda ilgi çekmektedir. Ramazan Etkinlik Organizasyonu konusunda uzman kadromuz sizlere muhteşem bir Ramazan Organizasyonu vaad etmektedir.

KAHVECİ GÜZELİ :

Sunum ve görsellik bu işte ön plandadır. Kahveci Güzeli eşliğinde İftar Organizasyonlarınıza renk katmaya geliyoruz. Bu eşsiz organizasyonda sizlere hiç unutamayacağınız bir Ramazan Etkinlikleri sunmaya söz veriyoruz.

KAHVECİ GÜZELİ

AVM RAMAZAN ETKİNLİKLERİ İÇİN ÖNERİLER :

Her Alış Veriş Merkezi Ramazan Ayı’na özel etkinlikler düzenlemektedir. Amaç Avmler arasındaki rekabetten kaynaklanmaktadır. Neler yapılabilir ? Avm girişine Sahne Kurulumu yapılabilir ve sahnede belirli aralıklarla gösteriler düzenlenebilir. Karagöz Hacivat Gösterisi bunların ilk başında gelir . Aşuk Maşuk Gösteriside Ramazan Organizasyonu’nun olmazsa olmazları arasındadır . Ramazan Fasıl Ekibi’de bu tarz organizasyonlarda fazlasıyla ilgi çeker. Avm Ramazan Organizasyonu konusunda uzman ekibimiz sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırdır. 

POPCORN MISIR :

Özellikle hiç olmazsa olmazsa arasındadır , Ramazan Organizasyon’larında her aktivitede mutlaka istek alan bir ikram çeşididir. Avm Ramazan Organizasyonu için mutlaka gereklidir. gelen misafirlerinize ve çocuklara patlamış mısır dağıttırabilir. Bunun yanında bir nebze olsun yüzlerde tebessüm oluşturabilirsiniz.

NARGİLE KÖŞESİ

Osmanlı zamanından günümüze uzanan bir aktivitedir.Ayrıca Ramazan Organizasyonu Şirketleri bunu bu tarz organizasyonların olmazsa olmazı arasına koymayı başarmışlardır. Böylece Ramazan Etkinlikleri denilince hep eski zamanlar gelmez mi aklımıza? Nargile Köşesi de Ramazan Eğlencelerinin değişmezleri arasındadır.

OSMANLI MACUNU :

Ramazan Organizasyonu açısından değişmez etkinlikler arasında 1.ci sıradadır , Ramazan Etkinlikleri’nizde misafirlerinize eski Osmanlı kıyafetleri ile Osmanlı Macunu dagıtmaya ne dersiniz? eski zamanlarda sokaklarda dolaşarak seyyar satıcılar tarafından satılan Macun , şimdilerde bu tarz organizasyon’ların değişmezleri arasındadır.

PALYAÇO :

Ramazan Organizasyonu her yaşa hitap etmelidir , çocuklarımızın vazgeçilmezleri arasındadır. Palyaço , Ramazan Eğlenceleri kesinlikle Animatörsüz olmamalıdır . Özellikle Avm Ramazan Organizasyon’larında fazlaca tercih edilmektedir , Alış veriş merkezi Ramazan Etkinliklerinde mutlaka Avm katlarına ve giriş bölgesine konumlandırılmalıdır. 

GERÇEK BİR KURGU İLE RAMAZAN ORGANİZASYONU

Tam da gerçekçi bir Ramazan Eğlencesi geçirtmek için hizmet vermekteyiz. Her Ramazan Organizasyonu Şirketi’nin hedefi gerçek anlamda herşey ile eskiyi yaşatmaktan geçmek olmalıdır. Ayrıca bizleri tercih etmeniz durumunda her ayrıntıyı gerçek olarak yaşatacagımıza emin olabilirirsiniz. Ramazan Organizasyonu konusunda uzman kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunacagız.

İftar organizasyonları

Davetim Organizasyon olarak bu tarz organizasyonlarda fazlasıyla tecrübe kazanmış bir firmayız. Kurumsal Ramazan Organizasyonu , Belediye Ramazan Organizasyonu veya Avm Ramazan Organizasyonu konularında destek almak için bizleri arayınız. Organizasyon Şirketleri her zaman sizler için farklı düşünceler farklı tasarımlar üretmektedirler . Farklı bir arayış halindeyseniz fikirlerinizi şirkete aktarabilir ortaya çok değişik bir Ramazan Organizasyonu çıkartabiliriz. Bizler fikirleri hayata geçirmeyi seviyoruz. Tercihinizi bizden yana kullanın farklı bir düşünce ile yola çıkarak sizleri şaşırtalım.

 İFTAR ORGANİZASYONU

 Ramazan Organizasyon ikili olarak bir bütündür , hiç bir kurumsal firma sadece Ramazan Eğlenceleri ile ilgili tek başına bir hizmet istemez. Ayrıca İftar Yemegi Organizasyonu ile birlikte birleştirme yaparak iki hizmeti aynı almak isterler. konu ile ilgili eğer bir fikriniz yok ise mutlaka bizleri arayarak bilgilendirme alarak yol çizginizi çizebilirsiniz.

İftar organizasyonları görsellerimiz…

RAMAZAN ORGANİZASYONU

Ramazan boyunca masa sandalye temini, masa sandalye süslemeleri. Semazen gösterisi, İlahi Grupları, Karagöz Hacivat Gölge Oyunu, sihirbaz, Tahta Bacak. Ses, Sahne veya Işık Kurulumu, Catering Hizmeti veriyoruz.

İSTER GÜNLÜK OLARAK HİZMET ALABİLİR İSTERSENİZ RAMAZAN AYI BOYUNCA HİZMET ALABİLİRSİNİZ.

Ramazan Organizasyonlarında Kullanılacak Ekipmanlar

2023 yılı için toplu iftar organizasyonları için plastik sandalyede ve masada kampanya yaptık.

Özel indirimli kolsuz plastik sandalye fiyatımız ve tüm diğer masa fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Kiralık masa veya sandalyede günlük, haftalık ve aylık olarak fiyatlandırma yaptık.

Davetim Organizasyon olarak ; Ramazan Boyunca  Düzenleyeceğiniz  İftar Organizasyonlarınızda da  Tüm Ekip ve Ekipmanlarımızla Siz Değerli Müşterilerimize  Destek Olmaya Devam Ediyoruz.

Hayırlı Ramazanlar Geçirmenizi Dileriz…