Ekinoba Mh. Necip Fazıl Kısakürek Sk. No:15/B (Adliye Yanı) Büyükçekmece/İst
05063159168
davetimorganizasyon@hotmail.com

Mezuniyet Organizasyonları

'Birlikte Fark Yaratalım!'

MEZUNİYET ORGANİZASYONLARI 

Mezuniyet organizasyonları denilince akla ilk gelen konfetiler içinde kepleriniz tüm arkadaşlarınız ile aynı anda havaya atmanın heyecanı, bunun yanında ışıklar ve dekoratif süsler ile süslenmiş sahne akla gelir. Biz Davetim Organizasyon olarak bu algılara ek olarak unutamayacağınız mezuniyet organizasyonun da mekan okul süsleme, ışık sistemleri, ses sistemi ve Dj, konfeti show, havai fişek gösterisi, mezuniyet yemek organizasyonu, sanatçı menajerliği bölümümüz ile firmamıza bağlı sanatçılarımız ile unutamayacağınız mezuniyet organizasyonu için 

bizimle merhaba deyin…

Çünkü en iyisini biz yaparız…

Mezuniyet Organizasyonu 

Mezuniyet organizasyonu anaokulu mezuniyet organizasyonu, ilkokul mezuniyet organizasyonu, mezuniyet organizasyonu, lise mezuniyet organizasyonu, özel okul organizasyonu, yüksek okul mezuniyet organizasyonu, üniversite mezuniyet organizasyonu, kep töreni, okul mezuniyeti, mezuniyet organizasyon fiyatları, mezuniyet organizasyon firmaları, lise okul kep töreni, yalnız; kep cübbe kiralama, Anadolu yakası çünkü mezuniyet organizasyonu, Avrupa yakası mezuniyet organizasyonu, Beylikdüzü mezuniyet organizasyonu, kep töreni, mezuniyet partileri, anaokulu kep töreni, ilkokul kep töreni, ortaokul kep töreni, lise kep töreni, özel okul kep töreni, yüksek okul kep töreni,  üniversite kep töreni.


Organizasyon Alanının Süslenmesi
Organizasyon Detayları:   

 • Öğrenci, Davetli, protokol ve öğretmenler için Sandalye  (300 Adet)
 • Yuvarlak Masa, Masa Örtüsü ve Dantel Kapak
 •  Mezun Öğrencilerin 6  Adet Yürüyüş Yolu Çiçekler ve Full Çiçekli Tağ
 • Etkinlik Alanının Balon veya flama ile Süslenmesi
 • Toplu Kep Atma Sırasında Profesyonel Konfeti Makinası 5 kg Atım
 • Her Sınıfın Çıkışına 4 Adet Volkan Show
 • Uygun Görülen Yerlere Balon ve Papatya Balon
 • Ayrıca 20 mt Kırmızı Halı
 • Fotoğraf için Mezuniyet Hatırası Köşesi
 •  Masa Ortası Ayna ve Şamdan 
 • Ayrıca Masalara Supla
 •  Sandalye için Kuşak Bağlaması

Ses-Işık-Sahne Sistemi;

 •  2 Adet JBL PRX 518 Aktif Subbass
 •  1 Adet Monitör Yamaha Kontrol Masası(Mikser)
 • 2 Adet Shure ESL 58 mikrofon
 • 1 Adet Tonmaister
 • Dj setup – Dj  ve Teknik Eleman
 • Ayrıca Gerekli Ekipmanları
 •  4 Adet 108’lik büyük ışık robot + BMX Kontrol Paneli
 • 4Adet BİX Robot + BMX Kontrol Paneli
 • 1 Adet Strot (Çakar)
 •  2 Adet Lift
 • 6mt’lik Truss
 • Ayrıca 30 mt2 Siyah Kumaş Kaplamalı Sahne. 

 Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonlarında sağladığımız hizmetler;

  Tüm okul seviyesi Mezuniyet organizasyonu, anaokulu mezuniyet organizasyonu, ilkokul , orta okul mezuniyet organizasyonu, lise mezuniyet organizasyonu çünkü özel okul organizasyonu, yüksek okul mezuniyet organizasyonu, üniversite mezuniyet organizasyonu. Kep töreni, okul mezuniyeti, mezuniyet organizasyon fiyatları, mezuniyet organizasyon firmaları, lise okul kep töreni, kep cübbe kiralama istanbulekipman.com , Anadolu yakası mezuniyet organizasyonu ki Avrupa yakası mezuniyet organizasyonu, Beylikdüzü organizasyonu, kep töreni, yalnız mezuniyet partileri, anaokulu kep töreni, ilkokul kep töreni, ortaokul kep töreni, lise kep töreni , özel okul kep töreni, yüksek okul kep töreni üniversite kep töreni.

Büyükçekmece mezuniyet organizasyonu, Silivri mezuniyet organizasyonu, mezuniyet organizasyonu çatalca, Bakırköy mezuniyet organizasyonu,çünkü Kozyatağı mezuniyet organizasyonu, okul kep töreni, Sarıyer mezuniyet organizasyonu, Kadıköy mezuniyet organizasyonu, Beşiktaş mezuniyet organizasyonu, okul mezuniyetleri. Okul bahçesinde mezuniyet organizasyonu için ihtiyacınız olan tüm ekipmanları ve hizmetleri profesyonel hizmet vermekteyiz.

Mezuniyet Organizasyon Firmaları

İstanbul lise mezuniyet organizasyonu, okul bahçesinde mezuniyet organizasyonu, davetim organizasyon mezuniyet organizasyonu çünkü istanbul  mezuniyet organizasyonu, istanbul ortaögretim mezuniyet organizasyonu, beylikdüzü mezuniyet organizasyonu , beylikdüzü mezuniyet organizasyon şirketleri, beylikdüzü mezuniyet organizasyon firmaları, istanbul üniversite organizasyonu, mezuniyet organizasyonu fiyatları, ilkokul mezuniyet organizasyonu, mezuniyet organizasyonu nasıl yapılır, büyükçekmece mezuniyet organizasyonu, büyükçekmece mezuniyet organizasyon şirketleri, büyükçekmece mezuniyet organizasyon firmaları, İstanbul mezuniyet organizasyonu, çünkü; istanbul mezuniyet töreni organizasyonu fiyatları için; davetim mezuniyet organizasyonu, mezuniyet sahne süslemeleri, mezuniyet töreni süsleme, çünkü;ilkokul mezuniyet organizasyonu, mezuniyet organizasyonu nasıl yapılır, mezuniyet ve sahne süslemeleri de.

Organizasyon şirketleri, mezuniyet fiyatları, mezuniyet töreni organizasyonu fiyatları için iletişime geçiniz. mezuniyet töreninde neler yapılabilir, çünkü; mezuniyet kep töreni. Mezuniyet organizasyonu nasıl yapılır, lise mezuniyet organizasyonu, Çünkü En iyi organizasyon için davetim organizasyon ile iletişime geçiniz. Çünkü sizin için en iyisini biz düşünüyoruz.

Çünkü mezuniyet organizasyon fiyatlarımızı güncelledik, mezuniyet organizasyon şirketleri, İstanbul mezuniyet organizasyon fikirleri, sahne süslemeleri. Lise mezuniyet konseptleri, mezuniyet töreni organizasyonu fiyatları.

Mezuniyet Organizasyon Şirketleri

Anaokulu mezuniyet, İlkokul mezuniyet ve Ortaokul Lise Üniversite mezuniyet balosu konseptleri, mezuniyet partisi konseptleri ve temaları, mezuniyet partisi süsleme ve mezuniyet partisi süsleri, lise mezuniyet fikirleri ile mezuniyet konsepti, mezuniyet balosu süsleri çünkü mezuniyet balosu konseptleri, mezuniyet partisi konseptleri.

Mezuniyet organizasyonlarınızı ayrıntılı görüşmek için iletişime geçiniz.

OKUL BAHÇESİ MEZUNİYET ORGANİZASYONLARI

Mezuniyet Töreni Organizasyon’larınız için sizlere en kaliteli en cazip fiyatlarla hizmet vermekteyiz (KAMPANYA DEVAM ETMEKTEDİR) sizlerde Davetim Organizasyon farkı ile hiç unutulmayacak bir Mezuniyet istiyorsanız bizleri arayınız. ( İSTERSENİZ 5 YILDIZLI OTELDE, İSETERSENİZ OKUL BAHÇESİNDE, İSETRSENİZ LÜX BİR TEKNEDE , UYGUN FİYAT GARANTİSİ.

Kep Töreni, aslına bakarsanız alışılmış yani belli bir kalıp üzerinden gidilen bir süsleme tarzı ile kalıplaşmış bir organizasyondur. Davetim Organizasyon olarak farklılık yaratmak olmayanı yapmak adına Mezuniyet Töreni Organizasyon’larınızı karnavala çeviriyoruz. isterseniz sade bir organizasyon isterseniz çok farklı bir tarzda organizasyon , seçimi sizlere bırakıyoruz.

Mezuniyet Töreni Organizasyonu, (KAMPANYA DEVAM EDİYOR) bütün organizasyon firmaları bu tarz işlerde fazlasıyla tecrübelilerdir , ama bazen sadece tecrübe yetersiz kalmaktadır. kullanılacak mazlemelerin kaliteli olması görsel açıdan sorunsuz olması çok degerlidir. anlatmak istedigimiz tecrübeli olmanın gücü kaliteli malzemeler kullanılarak pekiştirilmelidir. Davetim organizasyon olarak tecrübemize ve kullandıgımız malzemelere fazlasıyla güvenmekteyiz.

ÜNİVERSİTE MEZUNİYET ORGANİZASYONLARI

ÜNİVERSİTE MEZUNİYET ORGANİZASYONLARI, Okul Mezuniyet Organizasyon’larının en meşaketli olanı Üniversite Mezuniyet Töreni Organizasyonu’dur, yapılacak süslemeler tamamen profesyonel ve gösterişli olmak zorundadır, bu tarz organizasyonlarda kurumsallık ciddiyet ön plandadır. yapılacak süslemelerde abartıya kaçılmalı fakat sadece çok şey yapmak adına fazla fazla süsleme yapılmamalıdır , kararında ve yogun bir süsleme yeterlidir.

MEZUNİYET ORGANİZASYON FİYATLARI

MEZUNİYET ORGANİZASYON FİYATLARI , bu konu tamamen yapılacak Mezuniyet Süsleme’leri dogrultusunda yön bulacaktır , eger çok fazla malzeme kullanılırsa dogal olarak fiyatlar biraz yukarı seviyelerde olacaktır , fakat kararında yapılacak net süslemeler dogrultusunda bir fiyatlandırma yapılırsa, emin olun daha cazip fiyatlarla hizmet almış olacaksınızdır. Davetim Organizasyon olarak Mezuniyet Organizasyon Fiyatları konusunda sizlere fazlasıyla kolaylıklar saglamaktayız, kendi organizasyon malzemelerimizle hizmet verdigimizden sizlere daha cazip fiyatlar verebilmekteyiz. bunu yazmamızın nedeni ise’çogu Mezuniyet Töreni Süsleme Firmaları , kendi bünyelerindeki malzemelerle hizmet vermezler, dışaradan başka organizasyon şirketlerinden malzeme tedarigi yaparak sizlere kendi malzemeleri gibi göstererek iş almaktadırlar , bu vesile ile anlaşma saglarken bu hususa çok dikkat etmelisinizdir.

MEZUNİYET ORGANİZASYONU FİRMALARI

MEZUNİYET ORGANİZASYONU FİRMALARI, İstanbulda kep töreni Organizasyonu Firmaları açısından fazlasıyla zengin bir bölgedir , şehir dışında bu tarz önemli organizasyonları gerçekleştirebilecek şirketler ne yazıkki fazlaca bulunmamaktadır , bu düşüncemizin nedeni ‘ sizlerden yani şehir dışından fazlasıyla ragbet görmemizdir. Davetim Organizasyon olarak şehir dışınada Mezuniyet Töreni Organizasyonu hizmeti vermekteyiz , firmamız uzun yıllar sektörde tecrübe kazanmış ve ekip çalışmasına önem veren bir yapı ile hareket eden bir işletmedir , işlerinizi güven için bizlere emanet edebilirsiniz , Mezuniyet Organizasyonu konusundan uzman kadromuzla taleplerinizi beklemekteyiz.


OKUL BAHÇESİNDE MEZUNİYET

OKUL BAHÇESİNDE MEZUNİYET ORGANİZASYONU , Okul Bahçesi Mezuniyet Süslemelerinde Davetim Organizasyon olarak en kaliteli hizmeti vermekteyiz. bu tarz bahçede Mezuniyetler de konusunda hizmet vermekte olan bir çok firma bulunmaktadır , önemli olan sizlerin en iyi şirketle çalışıp en kaliteli hizmeti almanızdır. Mezuniyet Töreni Organizasyonu okul bahçesinde yapmak fazlasıyla revaşta bir Mezuniyet Süsleme’sidir. NELER YAPILABİLİR , okul girişi kapısı balon süsleme ve tül süsleme ile görsel açıdan mükemmel bir hale getirilir , okul bahçe kapısından yani girişten itibaren davetlilerin giriş yapacagı bölgeye , kırmızı halı serilmelidir , bahçenin büyüklügüne göre görünen tüm yerlere balon süsleme ve bayrak süsleme yapılmalıdır , okul bahçesinin en orta yerine sahne kurulumu yapılmalı ve ses sistemi ve ışık robotlarının kurulumu yapılmalıdır , sandalyeler velilerin rahat edebilecegi gibi yani çıkış ve girişlerinde sorunsuz hareket edebilecekleri gibi belirli aralıklarla konumlandırılmalıdır , sandalye arkası süslemelerde okul temsili renklerine tercihen’baglamalarla süslenmelidir , protokol alanına küçük masalar konumlandırılmalı ve masa üzerine canlı çiçeklerle süsleme yapılmalıdır , ögrencilerin Mezuniyet Töreni Organizasyonu alanına giriş yapacagı bölgeye kırmızı halı serilmeli ve halı kenarlarına prinç bariyer (gold) konumlandırılmalı.

OKULDA MEZUNİYET ORGANİZASYONU
LİSE MEZUNİYET ORGANİZASYONU

OKULDA MEZUNİYET ORGANİZASYONU
LİSE MEZUNİYET ORGANİZASYONU , her okul katagorisinin farklı bir Mezuniyet Süslemesi olmalıdır , lise mezuniyetleri bizce biraz daha farklı olmalıdır , yapılacak süslemelerden tutunda çalınacak müziklere kadar her şey farklı bir şekilde icra edilemelidir. bunları yazmamızın sebebi ise’bu güne kadar yaptıgımız Mezuniyet Organizasyonu gözlemlerimize dayanarak , Lise Mezuniyet Töreni Organizasyon’larında ögrencilerin faklı arayış içinde olduklarıdır , farklı arayıştan kastımız , bu tarz organizasyonlarda işleyiş her zaman bellidir belirli bir şablon içinde yapılmaktadır , konuşmalar ne kadar fazla uzarsa ögrencilerde bir okadar fazla sıkılmaktadır , bu günün onların günü oldugunu unutmayarak fazla müzik fazla dans en iyi eglence ve anı olacaktır. Davetim Organizasyon olarak Mezuniyet Töreni Organizasyonu konusunda uzman kadromuz sizlere en iyi hizmeti verecektir.


MEZUNİYET KONFETİ GÖSTERİSİ

MEZUNİYET ORGANİZASYONU
MEZUNİYET KONFETİ GÖSTERİSİ, Mezuniyet Töreni’nin olmazsa olmazları arasındadır. Konfeti show gösterisi, kep atma töreni organizasyonu bu eşsiz görsel şölenle taçlandırılarak farklı bir havaya büründürülmektedir. Sizlerde Mezuniyet Töreni Organizasyon’larınızda farklı bir ambiyans yaşamak istiyorsanız bizleri arayınız. Davetim Organizasyon farklı ile farklı bir Mezuniyet Organizasyon sizleri bekliyor.