Ekinoba Mh. Necip Fazıl Kısakürek Sk. No:15/B (Adliye Yanı) Büyükçekmece/İst
05063159168
davetimorganizasyon@hotmail.com

Nişan Organizasyonu

'Birlikte Fark Yaratalım!'

Nişan organizasyonlarınızda pandemi sürecinde de sizlere her zaman destek olabilmek için daha iyi planlama ve kaliteli ekipmanlarımızla yanınızdayız. Bu sebeple organizasyon paketlerimizi hazırladık. Böylece işin maddi boyutunda da sizleri destekliyoruz.

Evde , bahçede veya bir mekanda nişan organizasyonu için tek adresiniz Davetim Organizasyon. Çünkü anılarınızda yer edecek güzel dokunuşlar yapmak için biz her zaman varız ve daha önceki zamanlara göre çok daha fazla motiveyiz. Çünkü organizasyonlarda kullanabileceğiniz tüm ekipmanlara firmamızdan bulabilirsiniz.

Nişan organizasyonlarınız için ekipman kiralayabilir veya organizasyonun tamamını bize bırakabilirsiniz.

NİŞAN PAKETLERİMİZ

STANDART PAKET
LÜKS PAKET
Saten Masa ÖrtüsüDekoratif Aynalı Masa
Gümüş Renk Simli Dantel Kapak
2 Adet Cam Şamdanı Çiçekli ve Led Aydınlatmalı
2 Adet Şamdan Çiçekli
Led Işıklandırmalı
2 Adet Kokteyl Şamdanı
1 Adet Küp Ayna
8 Adet Mumluk
2 Adet Ayna Efektli
Çiçekli Ayaklı Vazo
1 Adet Jardinyer Takı
1 Adet Jardinyer

2 Adet Küp Yükseltici
2 Adet Kare Ayna

2 Adet Ayna Efektli Vazo Çiçekli ve
Led Aydınlatma
2 Adet Küp Cam Yükselti

2 Adet Şerbetlik

Cam Mumluk

Masa Arkası Led Perdeli Fon
Aynalı Pleksiden İsimlik
Aynalı Pleksiden İsimlik

1 Küp Ayna
TOPLAM FİYAT :1500 TL TOPLAM FİYAT : 2500 TL
Nişan organizasyonu

Nişan Masası Süsleme

Öncelikle organizasyon yerine uygun nişan konseptlerimizi sizlere öneriyoruz. Örneğin Piramit Setimiz evde , bahçede veya kapalı alanlarda çok şık görsellik sunuyor. Arka Fonu ile birlikte kullanımıyla görselliği kat kat artırıyor. Masa üzerinde kullandığımız objelerle süslemeyi tamamlıyoruz. Masa üzerinde kullanılacak ürünlerin seçiminde farklı şeçeneklere sahip oluyorsunuz.

Bir diğer konseptimiz beyaz lake masamız ve arka fonda kullandığımız led ışıklı ve aynı zamanda çiçekli tagımızla tam bir görsel şölen sunuyoruz.

Kendi tasarımımız olan vintage nişan masası konseptimiz ile büyüleneceksiniz. Bahçe ve kırda yapılacak organizasyonlar için tek tercihiniz olacağından eminiz. Arka fonda kullandığımız özel tasarım ahşap ve led ışıklı tag ile fark yaratıyoruz. Ayrıca dilerseniz yine bu konsept için hazırlamış olduğumuz anı köşesini de tercih edebiilirsiniz.

Sizleri en yakın zamanda ofisimize bekleriz….

Evde Nişan Organizasyonu

Evde yapacağınız organizasyonlar için ekipman kiralama hizmeti ve nişan masası süsleme hizmeti vermekteyiz. Nişan masası ,nişan masası objeleri, arka fon ve tiffany sandalye kiralama vb. ekipmanlar için bizimle iletişime geçiniz.