Pınartepe Mah. Kızılay Cad No:12C2 Yeşil Vadi Vilları (WorldPoint Yaşam Merkezi yanı) Büyükçekmece/İst
05063159168
davetimorganizasyon@hotmail.com

Nişan Organizasyonu

'Birlikte Fark Yaratalım!'

Nişan organizasyonu pandemi sürecinde de sizlere her zaman destek olabilmek için daha iyi planlama ve kaliteli ekipmanlarımızla yanınızdayız. Bu sebeple organizasyon paketlerimizi hazırladık. Böylece işin maddi boyutunda da sizleri destekliyoruz.

nişan organizasyonu

Evde , bahçede veya bir mekanda nişan organizasyonu için tek adresiniz Davetim Organizasyon. Çünkü anılarınızda yer edecek güzel dokunuşlar yapmak için biz her zaman varız ve daha önceki zamanlara göre çok daha fazla motiveyiz. Çünkü organizasyonlarda kullanabileceğiniz tüm ekipmanlara firmamızdan bulabilirsiniz.

Nişan organizasyonlarınız için ekipman kiralayabilir veya organizasyonun tamamını bize bırakabilirsiniz.

NİŞAN PAKETLERİMİZ

STANDART PAKET
LÜKS PAKET
Saten Masa Örtüsü Dekoratif Aynalı Masa
Gümüş Renk Simli Dantel Kapak
2 Adet Cam Şamdanı Çiçekli ve Led Aydınlatmalı
2 Adet Şamdan Çiçekli
Led Işıklandırmalı
2 Adet Kokteyl Şamdanı
1 Adet Küp Ayna
8 Adet Mumluk
2 Adet Ayna Efektli
Çiçekli Ayaklı Vazo
1 Adet Jardinyer Takı
1 Adet Jardinyer

2 Adet Küp Yükseltici
2 Adet Kare Ayna

2 Adet Ayna Efektli Vazo Çiçekli ve
Led Aydınlatma
2 Adet Küp Cam Yükselti

2 Adet Şerbetlik

Cam Mumluk

Masa Arkası Led Perdeli Fon
Aynalı Pleksiden İsimlik
Aynalı Pleksiden İsimlik

1 Küp Ayna
TOPLAM FİYAT :2000 TL TOPLAM FİYAT : 4500 TL
Nişan organizasyonu

Nişan Masası Süsleme

Öncelikle organizasyon yerine uygun nişan konseptlerimizi sizlere öneriyoruz. Bunun yanı sıra Piramit Setimiz evde , bahçede veya kapalı alanlarda çok şık görsellik sunuyor. Arka Fonu ile birlikte kullanımıyla görselliği kat kat artırıyor. Ayrıca Masa üzerinde kullandığımız objeler ile süslemeyi tamamlıyoruz. Aynı zamanda masa üzerinde kullanılacak ürünlerin seçiminde farklı seçeneklere sahip oluyorsunuz.

Bir diğer konseptimiz beyaz lake masamız ve arka fonda kullandığımız led ışıklı ve aynı zamanda çiçekli tagımızla tam bir görsel şölen sunuyoruz.

Ayrıca kendi tasarımımız olan vintage nişan masası konseptimiz ile büyüleneceksiniz. Bunun yanı sıra bahçe ve kırda yapılacak organizasyonlar için tek tercihiniz olacağından eminiz. Arka fonda kullandığımız özel tasarım ahşap ve led ışıklı tag ile fark yaratıyoruz. Ayrıca dilerseniz yine bu konsept için hazırlamış olduğumuz anı köşesini de tercih edebiilirsiniz.

Sizleri en yakın zamanda ofisimize bekleriz….

Evde Nişan Organizasyonu

Böylece Evde yapacağınız organizasyonlar için ekipman kiralama hizmeti ve nişan masası süsleme hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Nişan masası ,nişan masası objeleri, arka fon ve tiffany sandalye kiralama veya masa kiralma vb. ekipmanlar için bizimle iletişime geçiniz.

Kır düğün organizasyonu, kır düğünü, kır düğün organizasyon firmaları, kır düğün organizasyon şirketleri. Bahçede düğün organizasyonu, evin bahçesinde düğün organizasyonu veya villada düğün organizasyonu, villa düğünü. Ayrıca Düğün süslemesi, düğün süsleme firmaları, düğün süsleme şirketleri, düğün ekipmanları kiralama yapıyoruz. Bunun yanı sıra Düğün organizasyonum, Tarihi mekan düğün organizasyonları. Tekne düğün organizasyonları. Yeşil alan düğün organizasyonları, kır mekanı düğün organizasyonları veya düğün organizasyon şirketleri, düğün organizasyon firmaları. Bununla birlikte Beylikdüzü düğün organizasyonları, Beylikdüzü düğün organizasyon şirketleri, çatalca düğün organizasyon şirketleri.

Büyükçekmece düğün organizasyon şirketleri, Mimaroba düğün organizasyon şirketleri, düğün süslemesi. Masa sandalye süsleme şamdan süslemeleri. Bunun yanı sıra Bakırköy düğün organizasyon şirketleri, düğün organizasyon süsleme. Düğün organizasyon İstanbul. Bir de Beşiktaş düğün organizasyon, Düğün organizasyon şirketleri İstanbul, düğün organizasyon firmaları İstanbul. Düğün organizasyon firmaları. şirketleri, nikah masası, Selimpaşa düğün organizasyon şirketleri.

Çiçek süsleme, mekan süsleme, şamdan veya şamdan süsleme, ayakta nikah, led perde, çiçekli tag, masa örtüsü. Dantel kapak, sandalye giydirme. Sandalye bağlama, sandalye süsleme veya sandalye kiralama, masa kiralama, kokteyl masası kiralama. Bunun yanı sıra Supla kiralama, gelin yolu kiralama ayrıca şamdan kiralama, nikah masası kiralama yapıyoruz.

Büyükçekmece nişan organizasyonu, söz organizasyonu, evde nişan organizasyonu, beylikdüzü nişan organizasyonu,