Pınartepe Mah. Kızılay Cad No:12C2 Yeşil Vadi Vilları (WorldPoint Yaşam Merkezi yanı) Büyükçekmece/İst
05063159168
davetimorganizasyon@hotmail.com

HAKKIMIZDA

'Birlikte Fark Yaratalım!'

Yılbaşı Organizasyonu Ekipman Kiralama-Düğün- Nişan-Sünnet -Kına-Mezuniyet

Davetim Organizasyon Banner

Ekipman Kiralama-Düğün- Nişan-Sünnet -Kına-Mezuniyet ne tür organizasyonunun olursa sizin için son derece özel ve anlamlı bir günün öneminin bilinciyle 
Profesyonel ve kaliteli bir çalışma ile, bu özel günün mükemmel sonuçlanmasını,
anılarda yaşatılmasını ve unutulmaz izler bırakılmasını sağlamak.
Davetim Organizasyon, işte bu sorumluluk duygusu
ile 2009’dan beri tecrübesiyle İSTANBUL’da değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.
DAVETİM, sektörde varoluşundan bu yana tüm organizasyonlar için ekipman kiralama hizmetinin yanınında açılış organizasyonları, balon süslemeleri, düğün organizasyonu
. Konser organizasyonları, sergi ,toplantı organizasyonları. Bunun yanı sıra lansman organizasyonları, kongre organizasyonları , temel atma organizasyonları. Ayrıca Fuar organizasyonları, kokteyl organizasyonları, festival organizasyonları, tiffany sandalye kiralama.

Nişan masası kiralama, masa kiralama, ekipman kiralama, nişan tepsisi kiralama veya şamdan kiralama. Ayrıca şamdan satış, kare masa kiralama, çiçek kiralama, supla kiralama, sünnet malzemeleri kiralama. Konfeti makinesi kiralama, supla, masa örtüsü kiralama. Dantel kapak kiralama, şamdan kiralama,  fuar ekipmanları kiralama, yürüyüş yolları kiralama. Podyum kiralama, sahne kiralama veya ses sistemi kiralama, turss kiralama. Popcorn makinası kiralama çiçekli tag kiralama, led perde kiralama, yılbaşı organizasyonları , düğün organizasyonu. Bunun yanı sıra tanıtım organizasyonlarının tercih edilen ismi haline gelmiştir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemiş genç , dinamik ve yaratıcı profesyonel ekibimiz mevcuttur. Ekipman kiralama ve organizasyonlarda her bir detayı tek tek şekillendirerek değerli müşterilerine mükemmeli sunmaktadır.
İşimize duyduğumuz sevgi ve saygı
, gösterdiğimiz özen, benimsediğimiz iş ahlakı ile daima en iyisini yapmak ve sürekli gelişim göstermek başlıca ilkemizdir.
”DAVETİM ile fark edilen çalışmalara imza atmak ve konuşulacak izler bırakmak dileğiyle…”

DAVETİM ORGANİZASYON ile,
Bir yol vardı düşlenen
Göz kamaştırıcı güzelliği ile
Her şeyin detaylarda düşünüldüğü
Kusursuz bir gecede
Mutluluğa atılan imzayla gerçekleşen
Sonsuza dek sürecek mutluluklara imza atmak dileğiyle…