Pınartepe Mah. Kızılay Cad No:12C2 Yeşil Vadi Vilları (WorldPoint Yaşam Merkezi yanı) Büyükçekmece/İst
05063159168
davetimorganizasyon@hotmail.com

Piknik Organizasyonu

'Birlikte Fark Yaratalım!'

Piknik Organizasyonu

Bir yıl boyunca yoğun iş ve çalışma döneminde 1 gün dahi olsa çalışanlarınızın motivasyonunu artırmak ve yoğun iş temposundan uzaklaşmak için tertemiz açık havada yeşilin ve doğanın güzelliklerini yaşatmaya davetim organizasyon olarak sorunsuz bir piknik organizasyonu çalışıyoruz.

Her yıl kurumsal firmalar, sivil toplum kuruluşları, dernekler, okul, firmaları, şirketler, holding piknik organizasyonlarına ihtiyaç diyarlar.

Piknik Organizasyonu Kullanılan Ürünler;

Şişme Oyun Gruplarını; rodeo, zipzip, şut becerisi, langirt, canlı langirt, dev kaydirak, şişme top havuzlar, trambolin, tatami minderi, jetonlu oyunlar, sumo güreşi, tırmanma piramidi gibi ürünlerin once guvenli halde kullanilmasini sağlayan ekip ve ekipmanlarimiz ile hizmetinizdeyiz.

Catering Hizmeti; Piknik organizasyonlarınızda misafirleriniz için çeşitli yemek menuleri alternatifleri sunuyoruz. Seçtiğiniz menüleri ister hazır halde firmamızda yapılıp karavan şeklinde dağıtım yapabiliriz yada piknik organizasyonun yapılan yerde sıcak ve taze taze piknik alanında yapılmaktadır.

Sahne Kurulumu; Piknik alanında ses sistemini, sanatçı ve MC sunucu için misafirlerimize daha iyi iletişim kurabilmesi için sahne kurulumu yapılmaktadır.

Piknik Alanın Süslemeleri ve Animasyon; Piknik Alanlarının sivil toplum kuruluşların pikniklerinde, şirketinizin pikniklerinde, firmanızın pikniklerinde, eğitim pikniklerinde, okul pikniklerinde, holding pikniklerinde öncelikle kurumunuzun logolu bayrak, logolu flama, logolu balonlar ile mekan süslemelerini yapıyoruz.İhtiyaç var ise masa sandalye kurulumu yaparak süslemelerini ve animasyon hizmeti ile sivil ve palyaço ile misafirlerinizin çocuklarını oyunlar oynatarak mutlu bir gün geçirmelerini sağlamak için davetim organizasyonu seçmeniz için bir sebep daha.

Detaylı bilgi ve piknik organizasyonu fiyatları için

İletişime geçiniz.