Pınartepe Mah. Kızılay Cad No:12C2 Yeşil Vadi Vilları (WorldPoint Yaşam Merkezi yanı) Büyükçekmece/İst
05063159168
davetimorganizasyon@hotmail.com

Mezuniyet Organizasyonları

'Birlikte Fark Yaratalım!'

Mezuniyet organizasyonu, ilkokul mezuniyet organizasyonu, ortaokul mezuniyet organizasyonu, anaokulu mezuniyet organizasyonu, lise mezuniyet organizasyonu, mezuniyet organizasyon firmaları, mezuniyet organizasyon şirketleri, beylikdüzü mezuniyet organizasyon, büyükçekmece mezuniyet organizasyon, organizasyonları denilince akla ilk gelen konfetiler içinde kepleriniz tüm arkadaşlarınız ile aynı anda havaya atmanın heyecanı. Bunun yanında ışıklar ve dekoratif süsler ile süslenmiş sahne. Biz Davetim Organizasyon olarak bu algılara ek olarak unutamayacağınız ; mekan okul süsleme, ışık sistemleri, ses sistemi ve Dj, konfeti show, havai fişek gösterisi, yemek organizasyonu, sanatçı menajerliği bölümümüz ile firmamıza bağlı sanatçılarımız ile unutamayacağınız bir tören için

bizimle çalışın…

Çünkü en iyisini biz yaparız…
Organizasyon Alanının Süslenmesi
Organizasyon Detayları:   

 • Öğrenci, Davetli, protokol ve öğretmenler için Sandalye  (300 Adet)
 • Yuvarlak Masa, Masa Örtüsü ve Dantel Kapak
 • Mezun Öğrencilerin 6 Adet Yürüyüş Yolu Çiçekler ve Full Çiçekli Tag
 • Etkinlik Alanının Balon veya flama ile Süslenmesi
 • Toplu Kep Atma Sırasında Profesyonel Konfeti Makinası 5 kg Atım
 • Her Sınıfın Çıkışına 4 Adet Volkan Show
 • Uygun Görülen Yerlere Balon ve Papatya Balon
 • Ayrıca 20 mt Kırmızı Halı
 • Fotoğraf için Mezuniyet Hatırası Köşesi
 • Masa Ortası Ayna ve Şamdan 
 • Ayrıca Masalara Supla
 • Sandalye için Kuşak Bağlaması

Ses-Işık-Sahne Sistemi;

 • 2 Adet JBL PRX 518 Aktif Subbass
 • 1 Adet Monitör Yamaha Kontrol Masası(Mikser)
 • 2 Adet Shure ESL 58 mikrofon
 • 1 Adet Tonmaister
 • Dj setup – Dj  ve Teknik Eleman
 • Ayrıca Gerekli Ekipmanları
 • 4 Adet 108’lik büyük ışık robot + BMX Kontrol Paneli
 • 4 Adet BİX Robot + BMX Kontrol Paneli
 • 1 Adet Strot (Çakar)
 • 2 Adet Lift
 • 6mt’lik Truss
 • Ayrıca 30 mt2 Siyah Kumaş Kaplamalı Sahne. 

 Mezuniyet Organizasyonları

Mezuniyet organizasyonlarınızı ayrıntılı görüşmek için iletişime geçiniz.

OKUL BAHÇESİ MEZUNİYET ORGANİZASYONLARI

Mezuniyet Töreni Organizasyonlarınız için sizlere en kaliteli en cazip fiyatlarla hizmet vermekteyiz .(KAMPANYA DEVAM ETMEKTEDİR) sizlerde Davetim Organizasyon farkı ile hiç unutulmayacak bir Mezuniyet istiyorsanız bizleri arayınız. ( İSTERSENİZ 5 YILDIZLI OTELDE, İSETERSENİZ OKUL BAHÇESİNDE, İSETRSENİZ LÜX BİR TEKNEDE , UYGUN FİYAT GARANTİSİ.)

Davetim Organizasyon olarak farklılık yaratmak olmayanı yapmak adına Mezuniyet Töreni Organizasyonlarınızı karnavala çeviriyoruz. Eğer isterseniz sade bir organizasyon isterseniz çok farklı bir tarzda organizasyon , seçimi sizlere bırakıyoruz.

Mezuniyet Töreni Organizasyonu, (KAMPANYA DEVAM EDİYOR) bütün organizasyon firmaları bu tarz işlerde fazlasıyla tecrübelilerdir ama bazen sadece tecrübe yetersiz kalmaktadır. Kullanılacak mazlemelerin kaliteli olması görsel açıdan sorunsuz olması çok değerlidir. Anlatmak istediğimiz tecrübeli olmanın gücü kaliteli malzemeler kullanılarak pekiştirilmelidir. Davetim organizasyon olarak tecrübemize ve kullandığımız malzemelere fazlasıyla güvenmekteyiz.

ÜNİVERSİTE MEZUNİYET ORGANİZASYONLARI

Okul Mezuniyet Organizasyon’larının en meşaketli olanı Üniversite Mezuniyet Töreni Organizasyonu’dur, yapılacak süslemeler tamamen profesyonel ve gösterişli olmak zorundadır, bu tarz organizasyonlarda kurumsallık ciddiyet ön plandadır. Yapılacak süslemelerde abartıya kaçılmalı fakat sadece çok şey yapmak adına fazla fazla süsleme yapılmamalıdır , kararında ve yoğun bir süsleme yeterlidir.

MEZUNİYET ORGANİZASYON FİYATLARI

Bu konu tamamen yapılacak Mezuniyet Süslemeleri doğrultusunda yön bulacaktır. Eğer çok fazla malzeme kullanılırsa doğal olarak fiyatlar biraz yukarı seviyelerde olacaktır , fakat kararında yapılacak net süslemeler doğrultusunda bir fiyatlandırma yapılırsa, emin olun daha cazip fiyatlarla hizmet almış olacaksınızdır. Davetim Organizasyon olarak Mezuniyet Organizasyon Fiyatları konusunda sizlere fazlasıyla kolaylıklar sağlamaktayız. Kendi organizasyon malzemelerimizle hizmet verdiğimizden sizlere daha cazip fiyatlar verebilmekteyiz. Bunu yazmamızın nedeni ise çoğu Mezuniyet Töreni Süsleme Firmaları , kendi bünyelerindeki malzemelerle hizmet vermezler, dışardan başka organizasyon şirketlerinden malzeme tedariği yaparak sizlere kendi malzemeleri gibi göstererek iş almaktadırlar , bu vesile ile anlaşma sağlarken bu hususa çok dikkat etmelisiniz.

MEZUNİYET ORGANİZASYONU FİRMALARI

İstanbulda kep töreni Organizasyonu açısından fazlasıyla zengin bir bölgedir , şehir dışında bu tarz önemli organizasyonları gerçekleştirebilecek şirketler ne yazık ki fazlaca bulunmamaktadır , bu düşüncemizin nedeni sizlerden yani şehir dışından fazlasıyla rağbet görmemizdir. Davetim Organizasyon olarak şehir dışına da Mezuniyet Töreni Organizasyonu hizmeti vermekteyiz. Firmamız uzun yıllar sektörde tecrübe kazanmış ve ekip çalışmasına önem veren bir yapı ile hareket eden bir işletmedir , işlerinizi güven için bizlere emanet edebilirsiniz. Bu konuda uzman kadromuzla taleplerinizi beklemekteyiz.


OKUL BAHÇESİNDE MEZUNİYET

Davetim Organizasyon olarak en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Bu tarz bahçede Mezuniyetler de konusunda hizmet vermekte olan bir çok firma bulunmaktadır ancak önemli olan sizlerin en iyi şirketle çalışıp en kaliteli hizmeti almanızdır. Mezuniyet Töreni Organizasyonu okul bahçesinde yapmak fazlasıyla revanşta bir Mezuniyet Süslemesidir.

NELER YAPIYORUZ ? Okul girişi kapısı balon süsleme ve tül süsleme ile görsel açıdan mükemmel bir hale getiriyoruz. Ayrıca okul bahçe kapısından yani girişten itibaren davetlilerin giriş yapacağı bölgeye , kırmızı halı seriyoruz. Aynı zamanda bahçenin büyüklüğüne göre görünen tüm yerlere balon süsleme ve bayrak süsleme yapıyoruz. Bununla birlikte okul bahçesinin en orta yerine sahne kurulumu ve ses sistemi ve ışık robotlarının kurulumunu yapıyoruz. Sandalyeler velilerin rahat edebileceği gibi yani çıkış ve girişlerinde sorunsuz hareket edebilecekleri gibi belirli aralıklarla konumlandırılmalıdır. Bununla birlikte sandalye arkası süslemelerde okul temsili renklerine tercihen bağlamalarla süslenmelidir. Ayrıca protokol alanına küçük masalar konumlandırarak ve masa üzerine canlı çiçeklerle süsleme yapılmalıdır. Öğrencilerin Mezuniyet Töreni Organizasyonu alanına giriş yapacağı bölgeye kırmızı halı serip ve halı kenarlarına prinç bariyer (gold) konumlandırılması yapıyoruz.

OKULDA MEZUNİYET ORGANİZASYONU


Böylece Her okul kategorisinin farklı bir Mezuniyet Süslemesi olmalıdır. Lise kep törenleri bizce biraz daha farklı olmalıdır. Yapılacak süslemelerden tutunda çalınacak müziklere kadar her şey farklı bir şekilde icra edilmelidir. Bunları yazmamızın sebebi ise bu güne kadar yaptığımız Kep Töreni Organizasyonu gözlemlerimize dayanarak , Lise Mezuniyet Töreni Organizasyon’larında öğrencilerin faklı arayış içinde olduklarıdır. Ayrıca Farklı arayıştan kastımız bu tarz organizasyonlarda işleyiş her zaman bellidir belirli bir şablon içinde yapılmaktadır. Konuşmalar ne kadar fazla uzarsa öğrencilerde bir o kadar fazla sıkılmaktadır. Bu günün onların günü olduğunu unutmayarak fazla müzik dans en iyi eğlence ve anı olacaktır. Ayrıca Davetim Organizasyon olarak Mezuniyet Töreni Organizasyonu konusunda uzman kadromuz sizlere en iyi hizmeti verecektir.


MEZUNİYET ORGANİZASYONLARI KONFETİ GÖSTERİSİ


KONFETİ GÖSTERİSİ, Mezuniyet Töreni’nin olmazsa olmazları arasındadır. Konfeti show gösterisi, kep atma töreni organizasyonu bu eşsiz görsel şölenle taçlandırılarak farklı bir havaya büründürülmektedir. Bununla birlikte sizler de Mezuniyet Töreni Organizasyonlarınızda farklı bir ambiyans yaşamak istiyorsanız bizleri arayınız. Davetim Organizasyon farkı ile farklı bir Mezuniyet Organizasyon sizleri bekliyor.

Hizmetlerimiz

Düğün organizasyon, Büyükçekmece sandalye kiralama, Büyükçekmece masa kiralama. Mimaroba sandalye kiralama yapmak için istanbulekipman.com, Mimaroba masa kiralama, Selimpaşa sandalye kiralama, ancak çatalca sandalye kiralama veya 2023 sandalye kiralama, 2023 düğün organizasyonu. Bunun yanı sıra 2023 nişan organizasyonu, kilise düzeni, bahçede düğün organizasyonu, villada düğün organizasyonu bahçede organizasyon. Bunun yanı sıra Kına organizasyon, Sünnet organizasyon, Nişan organizasyon, Açılış. Davetiye. Bir de Yemek hizmeti, Süsleme, Konfeti, Uzaktan kumandalı volkan. Düğün ekipman Plastik sandalye kiralama yapıyoruz. Kına tahtı, Kına paketi veya Düğün paketi, Büyükçekmece süsleme, Büyükçekmece kına.

Büyükçekmece Düğün, Mezuniyet Organizasyonu, Büyükçekmece organizasyon, Kır düğünü, Kiralık masa. Otel süsleme, Balon süsleme, Zincir balon. Balo, Müzik tesisat veya Podyum kaplama, Vinnil kaplama, Düğün salonu organizasyonları, restoran düğün organizasyonu. Bunun yanı sıra Otel düğün organizasyonları Büyükçekmece düğün organizasyonu. Büyükçekmece düğün organizasyon şirketleri. Büyükçekmece düğün organizasyon firmaları. Ayrıca Mimaroba düğün organizasyonu, Mimaroba düğün organizasyon şirketleri. Bunun yanı sıra Beylikdüzü düğün organizasyonu, Beylikdüzü düğün organizasyon firmaları.

Beylikdüzü düğün organizasyon şirketleri, mimaroba düğün organizasyon firmaları veya davetim organizasyon. Silivri düğün organizasyon firmaları, Silivri düğün organizasyonu veya Silivri düğün organizasyon şirketleri. Bunun yanı sıra Sarıyer düğün organizasyonu, düğün organizasyon firmaları. Düğün organizasyonu. Davetim organizasyon, düğün organizasyon şirketleri, en uygun düğün organizasyonu.