Pınartepe Mah. Kızılay Cad No:12C2 Yeşil Vadi Vilları (WorldPoint Yaşam Merkezi yanı) Büyükçekmece/İst
05063159168
davetimorganizasyon@hotmail.com

Kına Organizasyonu

'Birlikte Fark Yaratalım!'

Kına organizasyonu hayatınızın en özel günlerinden biri, düğünüzden önceki ilk adım  gecenizdir.

Kına gecenizi size özel kılmak için  kaliteli ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

“Profesyonel bir kına ekibi ve kına organizasyonları şirketi ile gelin hanım için bindallı, arkadaşları için kına kaftanları, kına tepsisi, sepetleri, kına mumları, misafirlere dağıtacağınız kına, kuruyemiş ve mendiller, davetliler için tef veya şakira kemerleri , damat bey için fes ve yelekten oluşan kostüm!

 Tüm davetlilere kına yakımı, hatta gelini ağlatma bile yer alıyor. Ayrıca kapıda lokum ve şerbet dağıtımından damadın karşılanmasına kadar tüm detaylarda kına organizasyonunda mevcut…
Kına gecenize gizem ve farklılık katmak istiyorsanız hint kınacısı, tarot ve kahve falcıları, dansöz, davul-zurna veya Osmanlı şerbetçisi.

Verdiğimiz Hizmetler;

Kına tahtı, cibinlik, kına tepsisi, nedimeler, kına süslemeleri, masa süsleme, kına sandalye süsleme. Bunun yanı sıra kına özel masa süsleme, kınacı kızlar, bayan Dj, hint kınacısı, kına gecesi. Kuru kına, yaş kına, davul show eşliğinde, en ucuz kına. Kına paketleri, kına fiyatları, en uygun kına. Beylikdüzü kına organizasyon, avcılar kına organizasyon, büyükçekmece kına organizasyonu. Silivri kına organizasyon, çatalca kına organizasyon, beşiktaş kına organizasyon.

 Kına Organizasyonu Paket Fiyatlarımız İçin Tıklayınız.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına istanbulekipman.com sitemizi hayata geçirerek ekipman kiralama ile de kendi organizasyonlarınızı daha uygun bütçeyle yapabilirsiniz. Ayrıca Kına organizasyonu ekipmanları kiralamak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.